Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon zavar, miért kell...

Ez nagyon zavar, miért kell ilyet írnia a páromnak? Szerintetek? Ti mit szólnátok erre?

Figyelt kérdés

szóval beszélgettem a párommal,az msn messengeren:)

és irtam neki,hogy

én: mit reggeliztél? mert olyan éhes vagyok,mindjárt nézek valami kaját,nincs ötleted mit egyek?

párom: én tojást ettem,de neked nembiztos hogy kéne hogy egyél reggelit,mert valamit diétázhatnál,nem megbántani akarlak,de szerintem igazán kihagyhatnád a reggelit,nem szeretném hogy még felszedj pár kilót..


erre én azóta nem irtam neki,ő már ki is lépett..de nem tudtam erre mit irjak,egyáltalán nem vagyok dagadt,166 cm vagyok és 57 kg.

nem értem miért kéne kihagynom a reggelit,imádok enni...ti mit szóltatok volna?

és ha már itt tartunk: mit reggelizzek? tényleg nagyon éhes vagyok.


22/L


2010. okt. 2. 10:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem kiván már és elsősorban nem a testtömeg miatt,itt tuti van más is a háttérben.
2010. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

én rögtön szakítanék vele. egyáltalán nem vagy kövér. én 163cm vagyok és 63 kg,de még így sem vagyok kövér. engem 55kg-osan ismert meg a párom,2 gyereket szültem,ezért van a felesleg de még így sem mondott soha ilyet-pedig a fiammal 20kg ment fel.


szóval sztem bunkó. egyébként meg nem a reggelit kell kihagyni ha valaki fogyni akar hanem korán vacsorázni,szóval még tudatlan is.


keress olyat akinek te vagy a legszebb a világon úgy ahogy vagy :)

2010. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mondott ilyet neked akkor pláne!

Mi is pont 1,5éve vagyunk együtt a párommal, de még soha nem engedett meg magának egy ilyen megjegyzést...mondjuk tény hogy vékony vagyok (171cm és 52kg) de mindig pont azt mondogatja, hogy mennyire tetszem neki és mennyire felizgatom.

Itt valami baj van csajszi, járj utánna még időben!

Mondd meg neki, hogy ez a mai mondata nagyon rosszul esett neked és szeretnéd, hogy egy kicsit beszélgessetek erről, hogy mi az igazi baja. Áss a dolgok mélyére!


20/L

2010. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem tünsz kövérnek. Egyél gyorsan egy kis szalonnás tojást :=).

És ne keseregj a hülyesége miatt. Én talán visszaírtam volna neki, hogy ok, köszi, hogy figyelmeztet, majd este szerényeben eszem, de örülök, hogy feldobta a témát, mert mostanában olyan petyhüdt, puhácska lett, ideje lenne kicsit izmosodnia, igazán eljárhatna kondizni!

2010. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez a beszólás tahóság volt a részéről. Amúgy reggelizni kell, és egyél azt, amit találsz a hűtőben. Nem vagy kövér. 28L
2010. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy kövér... Mert ha az is lennél, akkor ráadásul meg ilyen hülye tanácsokat is ad, hogy hagyd ki a reggelit...

Gondolom amikor nem írtál neki, rájött, hogy nem kellett volna. Lehet úgy fog csinálni, mintha mi sem történt volna, hátha elfelejtetted. Vagy remélhetőleg bocsánatot kér.

2010. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy dagadt! Ez mekkora bunkosag volt tole. Meg ha kover is lennel, sem szabadna igy a fejedhez vagnia. Mellesleg goze sincs az egeszrol, mert aki fogyni akar, az nem jo ha kihagyja a reggelit, inkabb a vacsorat kell kihagyni! En muzlit ettem joghurttal, barackkal es banannal. Megszortam mazsolaval. Ezt eszem mar 15 eve minden nap.
2010. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%

Nemcsak bunkó, de még tudatlan is.

Ha nem reggelizel, attól még nem fogysz, viszont jó eséllyel kapsz gyomorfekélyt. Gratulálok a párodnak, ha ezt szeretné, én mondjuk inkább azon vagyok, hogy az én párom egészséges maradjon.

Másrészt reggelizni (meg általában enni) fogyókúra alatt is kell, mert a koplalás kifejezetten hízlal. (Sokáig nem bírod, ha abbahagytad, akkor meg ugrálnak fel a kilók a kiéhezett szervezetedre a lelassult anyagcsere miatt. Jojó effektus, nézzen utána a párod a fogyókúrás topikban.)

Harmadrészt a reggeli a legfontosabb étkezés, még a fogyózóknak is, reggel kell ugyanis a jó minőségű (teljes kiörl.) szénhidrátot bevinni, hogy egész napra adjon energiát. Aki nem reggelizik, fáradt, ideges, nem tud koncentrálni, és délben, este kizabálja a hűtőt, ami sokkal rosszabb, mint normálisan reggelizni.

Negyedrészt: semmi baj a súlyoddal. ÉN 22 évesen 168-hoz voltam ennyi kg, tehát kb. egy az alkatunk, én kimondottan vékonynak nézek ki a régi fényképeken.


Még egy sztori: a barátnőmmel ugyanezt csinálta a pasija. A vége (2 év után) az lett, hogy a barátnőmnek semmi önbizalma nem marad, tönkrement a kapcsolatuk, és a barátnőmnek nagyon nehéz volt önbizalomhiányosan új életet kezdeni, azóta sincs új párja. Ha a pasid nem tud lekattanni a témáról, javaslom, hogy gondold át, megéri-e neked ez a kapcsolat.

2010. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez csak ürügy hogy vezskedést késöbb szakításat generáljon,mert könnyebb neki,ha te kidobod,és igy lelismeretfurdalás nélkül tud tovább lépni az elhagyott férfi szerepében tetszelegni,már lehet megvan a következő barátnő jelölt,aki erre vár...Tapasztalat,nálunk igy történt,hasonló kistilű beszólással kezdődött.Amig szeretsz valakit a hibáit is szereted,ha már nem a hibáit és őt magát sem szereted.
2010. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%
Mit ettél tegnapelőtt?
2010. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!