Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon zavar, miért kell...

Ez nagyon zavar, miért kell ilyet írnia a páromnak? Szerintetek? Ti mit szólnátok erre?

Figyelt kérdés

szóval beszélgettem a párommal,az msn messengeren:)

és irtam neki,hogy

én: mit reggeliztél? mert olyan éhes vagyok,mindjárt nézek valami kaját,nincs ötleted mit egyek?

párom: én tojást ettem,de neked nembiztos hogy kéne hogy egyél reggelit,mert valamit diétázhatnál,nem megbántani akarlak,de szerintem igazán kihagyhatnád a reggelit,nem szeretném hogy még felszedj pár kilót..


erre én azóta nem irtam neki,ő már ki is lépett..de nem tudtam erre mit irjak,egyáltalán nem vagyok dagadt,166 cm vagyok és 57 kg.

nem értem miért kéne kihagynom a reggelit,imádok enni...ti mit szóltatok volna?

és ha már itt tartunk: mit reggelizzek? tényleg nagyon éhes vagyok.


22/L


2010. okt. 2. 10:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Háát kissé bunkónak érzem a beszólását. Süssél kolbászt :) Pici szeleteket
2010. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Müzlit ettem banánal és aszalt vörösáfonyával.

Tényleg bántó lehetett, legközelebb te kezd pecegetni miért nyápic, izmosodhatna.

2010. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de én biztos megmondtam volna neki, hogy mit képzel. Nem azért van veled mert egy gebe topmodellel akar járni, hanem mert úgy szeret ahogy vagy. Én ezt nem értem komolyan...egy ember a párjának akit nagyon szeret hogy írhat ilyet?

Mondd meg neki hogy ez nagyon rosszul esett és azonnal kérjen bocsánatot...ha meg te nem kellesz neki úgy ahogy vagy akkor viszontlátásra:S

Agyam eldobom, neharagudj de nagyon kiakadtam:s


20/L

2010. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
szerintem is bunkó volt:( megvárom míg bocsánatot kér.....
2010. okt. 2. 10:58
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megsérteni, de szerintem nem vagy normális ha vele maradsz....

Ha így nem tetszel neki(egyébként nem vagy kövér magasságodhoz képest) akkor felesleges vele maradni.

Mi lenne ha pl. terhes lennél s meghiznál otthagyna?

Nem csak a külső számít, szerintem.

Persze a te életed , de én elgondolkodnák azon hogy mért van velem, azért mert jól nézek ki vagy azért mert úgy szeret ahogy vagyok.

2010. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A reggelit ne hagyd ki,este hagyd ki,de ez picit bunkóság volt.
2010. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire köztudottan sokat kell enni. ááááhhh bolond a csávó
2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a reggeli fontosabb,mint az ebed,vagy a vacsora,en biztosan nem hagynam ki,foleg nem ilyen beszolas miatt,ja,es a reggeli nem is hizlal... :D
2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet amúgy, hogy már elég sok ideje együttvagytok és most rájött ez a dili mint pár férfira még?Vigyázz nehogy aztán nagyobb baj legyen a háttérben:s


20/L

2010. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt.volt már egy ilyen húzása.de aztán bocsánatot kért,és azt mondta nem lesz többé ilyen..
2010. okt. 2. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!