Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért útálom az unokaocsemet?

Miért útálom az unokaocsemet?

Figyelt kérdés

4 éves az unokaocsem en meg 19 eves vagyok. És szo szerint barmit csinal/mond mindig felidegesit es meg akarom verni (eddig sikerult magam vissza fogni hogy ne verjem szet.., de mar nagyon idegesit)

Menjek pszichológushoz vagy valakivel beszelnem kellene?

Vagy szedjek valami nyugtato szerusegeket amiket a doki ha ir ki?

Egy csaladi hazban lakunk szoval elkerulhetetlen hogy ne lassam (a legidosebb unokatesom az 13 eves es vele semmi bajom. Szoktunk egyutt logni, gamelni, beszelgetni..)



2022. dec. 30. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert 4 éves, az ideigeidre megy a gyerekes viselkedése (milyen lenne, hiszen gyerek), és semmit az ég adta világon nem tudsz vele érdemben csinálni.
2022. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, menj pszichológushoz. Mert egy dolog hogy idegesít a gyerek, más hogy ilyen durva agressziót vált ki belőled.
2022. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem normális hogy egy 4 évest szét akarsz menni. Oké, idegesít, zavar. Mint ahogy engem is, meg úgy az emberek legnagyobb többségét is, hidd el. De hogy jól meg is akarod őt verni, majd 20 évesen több eszed is lehetne, de amúgy sem normális.
2022. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hat a gond nalad van ha ok nelkül vagy vele ilyen, szoval szakember.
2022. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A gyerekek olyan 10 éves koruk után kezdenek normálisak lenni. Addig bírd ki.
2022. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En mar dolgozom (suli mellet) de nem csak az uncsiocsimmel vagyok igy.. az osszes kisgyerekkel kb ha meg hallom barkinek a hangjat... Jovore tavasszal tervezek elkoltozni innen, magam miatt és legfokeppen az uncsitesom miatt. Tudom en is hogy nem normalis ahogy viselkedek vele vagy ahogy beszelek vele. Multkor az oviba rajzolt nekem egy szep kis rajzot es en meg azon is felcseszodtem o meg elkezdett sirni.., de ha elkoltozok akkor legalabb lehet normalis szep es boldog gyerekkora. Es nem kell idegeskednie es stresszben elnie miattam evekig.

En elso megildasnak ezt talaltam az elkoltozest. Masodiknak meg a pszichológust. (En mar ovis korom ota igy vagyok hogy utalom a gyerekeket. Allandoan megvertem oviba mindenkit. Es suliba is voltak emiatt gondjaim..)

2022. dec. 30. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Tök jó hogy felismered magadban a hibát, de ha ez óvodás korod óta fennáll, valóban pszichésen nincs rendben valami nálad. Maga az elköltözés nem old meg semmit! Maximum csak annyit, hogy a szerencsétlen unokatesódnak nem kell annyit szenvednie.
2022. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bodza879 válasza:
55%
Szerencsétlen csak 4 éves, mit vársz? Ha nincs türelmed a kisgyerekekhez, akkor inkább kerüld el. Nem mellesleg, ha az én gyerekemet megütnéd, ki is végeznélek.
2022. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8 válaszolo.

Hogy en meg üssem a te gyereked az 0.00000000000%. messze messze magyarországtól élek. Ebbe a kis városkába ahol élünk nemigen jönnek túristák, nincs nagyon itt semmi látnivaló.

Szoval megnyugodhatsz. Nrm fogunk találkozni:)

2022. dec. 30. 22:13
 10/10 A kérdező kommentje:

8

És mégis hogyan kerüljem el ha egy nagy csaladi hazban elunk mindannyian? Zárkózzak be a szobámba évekig ameddig fel nem nől es el nem költözik vagy mi?

2022. dec. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!