Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tesz téged boldoggá? Ha...

Mi tesz téged boldoggá? Ha esetleg mégsem vagy boldog, szted miért nem/ ki tehet róla?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az tesz boldoggá, hogyha mindenki békén hagy a picsába.
2022. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, apró örömök jók, de kb ennyi.
2022. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Túlértékelik a boldogságot. Nem kell boldognak lenni, elég egy "megfelelő minden" érzés. Szerintem a boldogság egy pillanat, számomra lehetetlen hosszú távon fenntartani.
2022. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elfordultam az emberektől, az tesz boldoggá, ha megtudok venni valamilyen komoly gépet, eszközt.
2022. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 👍👍👍
2022. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az, én tehetek róla, egy múltbeli döntésem rossz volt.
2022. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6- egyetlen döntés miatt boldogtalanná válik az élet?
2022. dec. 26. 23:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok boldog, bár alapvetően jó sorom van. Sajnos 20on évesen nem figyeltem bizonyos dolgokra, s ennek később ittam meg a levét. Sajnos már nem lehet olyan munkám, amilyet szeretnék, mert kufutottam az időből. Más bajom nincs amúgy. Ez a tipik mi lett volna, ha esete.
2022. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok. Mire nem figyeltem? Pl, hogy egy testhezállóbb szakma + jó nyelvtudás + jogosítvány többet ér mint egy büfészakos diploma - ott sajnos elvesztettem 4 évet.


Mozdonyvezető akartam lenni mostanában, de 40+ évesen és kiégve, félig depressziósan már nem ilyan a reakcióképesség, mint korábban.


Jó lett volna anno, ha van körülöttem olyan bölcsebb, akire hallgatok, akire felnézek, de nem volt ilyen, így magamnak kellett kitalálni, hogy legyen. A szerzett diplomaval viszont nem tudtam felljebb lépni, pedig akkor még szerettem is, amit csinálok (vendéglátás). Mostanra viszont elegem lett ebből, keresem a hofyan továbbot. Viszont, hogy csavarja egyet a dolgon, nem tudom, hogy pl a vasutat hogy viseltem volna ekkorra már hosszabb távon (fegyelem, figyelem, bakesetek, gázolások)

2022. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem a pénz tenne boldoggá.
2022. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!