Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem tudok egy szót se...

Gáz ha nem tudok egy szót se külföldi családtag nyelvén?

Figyelt kérdés

Anyum férje olasz, már kiskorom óta kb 10 éves korom óta vannak együtt, azóta lett egy kisöcsém is aki anyanyelvi szinten tud mindkettő nyelven, illetve anyum és bátyám is nagyon jól beszélik.

Én max társalgási szinten tudok, és nem érzem angol és német nyelv mellett szükségesnek, nekem nincs közöm alapból a külföldi olasz családhoz sem, nem szoktam velük beszélni, max ha kimegyek velük 1x egy évben.

A férj se tud egyébként egy szót sem magyarul.


2022. dec. 25. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz. Anyu testvérének férje kínai, senki nem tud a családban kínaul. Ő viszont tud magyarul. Összesen 2 szót tudok kínaiul 😅
2022. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ha megérted az elég.

Mi azt szoktuk csinálni, hogy mindenki azon a nyelven beszél amit a legjobban tud és nem kötelező azon válaszolni amin kérdeznek.

2022. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!