Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem tudok egy szót se...

Gáz ha nem tudok egy szót se külföldi családtag nyelvén?

Figyelt kérdés

Anyum férje olasz, már kiskorom óta kb 10 éves korom óta vannak együtt, azóta lett egy kisöcsém is aki anyanyelvi szinten tud mindkettő nyelven, illetve anyum és bátyám is nagyon jól beszélik.

Én max társalgási szinten tudok, és nem érzem angol és német nyelv mellett szükségesnek, nekem nincs közöm alapból a külföldi olasz családhoz sem, nem szoktam velük beszélni, max ha kimegyek velük 1x egy évben.

A férj se tud egyébként egy szót sem magyarul.


2022. dec. 25. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Na, ez lesz a mai trolltéma?
2022. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Te már a második vagy aki ilyen kérdéssel jön.

Te dolgod. Ha nem akarod, ne tanuld meg!

2022. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2022. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll, bár bevallom a másik ihlette a kérdésem, szóval elsőre nem csodálom ha gyanús, de attól még igaz a tartalom.

Kellemes ünnepeket!

2022. dec. 25. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem tudsz egy szót se vagy max. társalgási szinten tudsz?
2022. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Jogos kérdés, kicsit furcsára sikeredett a cím, szóval tudok társalgási szinten, de a többi családtaghoz képest alig tudok pár szót.
2022. dec. 25. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez így rendben van.
2022. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem gáz. Az sem lenne gáz, ha valóban egy szót sem tudnál és mondjuk angolul kommunikálnátok.
2022. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként véleményem szerint úgy lenne egyenlő kapcsolat anyukád férjével és az ő családjával, ha angolul beszélgetnétek.Miért is pont neked kéne beszélni/jól beszélni az ő nyelvüket, ha ők sem veszik a fáradságot arra, hogy egy kukkot is megtanuljanak egyáltalán a te nyelveden?
2022. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
A társalgási szint feltételezne körülbelül ezer szó ismeretét.
2022. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!