Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? és ennyi...

Mit kéne csinálnom? és ennyi idősen akar megverni? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

és apám mostanában mindig azzal fenyeget hogy megpofoz, és megver. Holott semmit sem ártok neki.

Ma is anyámnak válaszoltam teljesen normálisan, már amennyire lázasan-fájós torokkal lehet, erre apám leállt ordítani velem hogy ezt hogy képzelem. Kicsit se volt ciki, ottvolt a bátyám, a keresztapám.

Olyan megalűzó volt. Megvédtem magam teljesen nyugodt hangon kérdeztem tőle hogy miért kiabál velem. Erre előrehajolt és mégjobban elkezdett üvölteni.

Erre most lementem a konyhába inni és elkapott, nekemállt. Olyan közel jött azthittem megpofoz, inkább letettem a poharat ami a kezembe volt, mert kb. féltem hogy belenyomja a trokomba a szívószálat.

elhordott minden kis hülye taknyosnak gúnyosan, és aztmondta megpofoz mert hülye vagyok meg flegma. Pedig egésznap hozzá se szoltam.

Tegnap meg főleg semmi baja nem volt.

Anyám megcsak ült és helyeselt.


2010. okt. 1. 19:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszi köszi:)

ja ebben az évben érettségizek majd.

és mindenképpen külön szeretnék menni tőlük. csakhát nagyon félek hogy hogy találok majd albérletet:(

2010. okt. 1. 20:10
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Előző vagyok. Albérletet könnyen, ne azzon aggodjál, ha nem sokkal inkább amiből ami érdekes. :) Ha lesz munkád, akkor nem kell aggodni, nagyon sok jó illetve még tőbb rossz albérlet van pénztárca függő. :)
2010. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg tudod oldani, hogy elköltözz, akkor ne várj egy percet se. Ez jobb már úgyse lesz...
2010. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
Én vidéken lakom. Semmilyen akadályba nem ütköztem továbbtanulás terén. Sőt, még sz@ros gumicsizmát sem kell hordanom... Miért olyan jó abban a szmogos, koszos, csövesekkel teli 'nagy faluban' lakni? :S
2010. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Hát én nem fogom itt nekiállni a vérző egódat símogatni, főleg mert van egy húgom... aki egy flegma, rohadt idegesítő és beszólogatós lúd. Persze ő is elő tudja, adni, hogy "én csak ezt meg azt", de a mondataidból nagyon is látszik, hogy te pont azt csinálod.


"Ma is anyámnak válaszoltam teljesen normálisan, már amennyire lázasan-fájós torokkal lehet,"


Vagyis magad is érzed, hogy nem volt az teljesen normális, csak ráfogod a fájó torokra. Na most elárulom, hogy a torokfájás nem változtatja az udvarias szavakat bunkóra, max csak rekedtre.


Szóval a szitu megítéléséhez igencsak meg kéne kérdezi a szüleidet, mert önerőből valószínűleg nem fogod észrevenni magad.


Az meg egészen szánalmas, hogy az egészet úgy állítod be, mintha meg akartak volna verni, holott ha akart volna, meg is vert volna, így meg max üvöltöztetek egymással. Azaz te felpiszkáltad az agyát, ő meg üvöltözött veled.


De szerintem is költözz el, nagykislány vagy, aztán meglátod, hogy milyen az élet önállóan, egyedül.

2010. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Ja, és apád akkor költözik el, amikor akar. Jogod van ahhoz, hogy eltartson az érettségiig, de ebben nincs benne az, hogy csak az általad választott helyen lakhattok. Ha menni akar, haddmenjen, milyen már az, hogy "eszénél van". Nem muszáj vele maradnod. Te nem vagy eszednél kicsilány, ha azt hiszed, hogy mindenki azért van, hogy neked jó legyen.


Lehet lepontozni.

2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

20:12

egy nyamvadt érettségivel kitörölheti a seggét. min mostmár valami szakma is kell, pl okj-s szakma, azzal már tud valamit. jó hogy nem stríhelni küldöd...

méghogy albérlet. tisztában vagytok ti ezzel? milyen árak vannak?

egy melóból érettségivel keresel minimálbért, aztán kifizeted az albérletet, amiben vagy benne van a rezsi vagy nem, plusz a fenntartás, hogy ne omoljon rád, bútorok, ruha, kaja, tisztító szerek, közlekedés. és sehová se mész nyaralni, a beled kidolgozod valami gyárban a szalag mellett, vagy leszel árufeltöltő esetleg kasszás kisasszony. bírd még ki egy kicsit apád mellett, míg szakmát nem tanulsz, én is azt csinálom

21/L

2010. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

20:12 vagyok és az utolsónak szeretnék válaszolni:


Egy érettségivel, amit akkar és amit tud, azért vannak ebben az országban néhányan akik egyetem mellet eltudják tartani magukat. Nem egyedül kell albérletett fizetni, ha nem valakikkel közzösen. Ezért is jó az egyetem millió embert megismersz 2-3-4-5en együt lakni, tanulni, dolgozni bulizni. Szerintem a legjobb időszak egy ember életében, az enyimben legalább is az volt. Persze hogy ha valaki lusta dolgozni buta tanulni és elvárja hogy eltartsák, akkor szopás az egyedül éllés. (Későbbiekben, akkár valóságban is szopás lesz :)) ( nem a kérdezőnek szól, mert nem ismerem, hogy milyen )

2010. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!