Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? és ennyi...

Mit kéne csinálnom? és ennyi idősen akar megverni? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

és apám mostanában mindig azzal fenyeget hogy megpofoz, és megver. Holott semmit sem ártok neki.

Ma is anyámnak válaszoltam teljesen normálisan, már amennyire lázasan-fájós torokkal lehet, erre apám leállt ordítani velem hogy ezt hogy képzelem. Kicsit se volt ciki, ottvolt a bátyám, a keresztapám.

Olyan megalűzó volt. Megvédtem magam teljesen nyugodt hangon kérdeztem tőle hogy miért kiabál velem. Erre előrehajolt és mégjobban elkezdett üvölteni.

Erre most lementem a konyhába inni és elkapott, nekemállt. Olyan közel jött azthittem megpofoz, inkább letettem a poharat ami a kezembe volt, mert kb. féltem hogy belenyomja a trokomba a szívószálat.

elhordott minden kis hülye taknyosnak gúnyosan, és aztmondta megpofoz mert hülye vagyok meg flegma. Pedig egésznap hozzá se szoltam.

Tegnap meg főleg semmi baja nem volt.

Anyám megcsak ült és helyeselt.


2010. okt. 1. 19:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

jelenleg pest megyében lakunk egy kisebb városban

erre kitalálta múltkor hogy eladja a házunkat, és leköltözünk vidékre. és nemérdekli akarok-e menni vagy sem fogok velük menni és kész. Mert itt ő parancsol, és majd ő eldönti

18 évesen vidékre:O előttem az egész élet, pesten akarok tanulni tovább. Legyen már esze

2010. okt. 1. 19:51
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ezen a heten minden kedves apuka megzakkant. Az enyem tegnap ideges volt mert kikapott a kedvenc focicsapata es velem orditozott...pedig en aztan tenyleg semmit nem artottam neki...
2010. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem egyből az ugrott be, hogy ki akar utálni, tudod...addig izélget, amíg magadtól szeded a sátorfádat, aztán egy gonddal kevesebb...neki. Anyukáddal beszélj!!!!!!
2010. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

18 éves vagy, jogod van ahhoz beleszólni, hogy te nem akarsz leköltözni vidékre. Tehát, állj ki a szavadért.

Ha meg megüt, akkor ne hagyd védd ki a pofont.

Akár fel is lehet jelenteni, mert egy szülő nem ütheti a gyerekét! És ugyanígy fordítva.

2010. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
61%
az én apám meg kiköttette a netet és most 4nap után visszakötötte, mert kaptam 1 2-est kémiából mert nem értettem az anyagot. Szal az apukák a héten megzakkantak 14/F
2010. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

hát de basszus... miaz hogy oda kell költöznöm ahova ő akar. azér álljon már meg a menet!

jóhogynem ad férjhez vagy nem dönti el mikor haljak meg

2010. okt. 1. 19:57
 7/18 A kérdező kommentje:
ja ő 57éves anyám48
2010. okt. 1. 20:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy nem vagy köteles velük költözni, de a szüleid viszont nem kötelesek fizetni neked lakbért, ha nem velük akarsz lakni. SZóval ha van elég pénzed egyedül megélni, akkor maradhatsz ott, ahol akarsz, ha nincs, akkor kénytelen vagy velük menni.
2010. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

soha a büdös életben nem költöznék el velük vidékre. elég volt 18évig az apámmal. nem fogja az életem hátralevő részét is ő irányítani, nemfogom mindennap azt hallgatni tőle hogy felpofoz, hogy hülye vagyok, hogy kussoljak. Minek költözzek el? hogy továbbra is csak bántson? HÁT NEM!

Akkor inkább megoldanám a különköltözést. De velük sehova!

2010. okt. 1. 20:02
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Üdv a klubban :)


Fel a fejjel érettségiz le, ha edig nem tetted volna. Aztán keressél munkát és irány a saját élet, nekik is jobb meg neked is. Sokkal többre fogod értékelni a dolgaidat ha te dolgozol megérte illetve az egyetem is sokkal értékesebb lesz számodra, hogy ha mellete dolgozol és eltartod magadat, nehéz de jó évek elé nézzel. :)


Adig is jó keresgélést: [link] ;)

2010. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!