Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen "egycsaládvagyun...

Hogyan legyen "egycsaládvagyunk" érzésem?

Figyelt kérdés

2019-ben mentünk szét, azóta nincs család-érzésem. Van már párom, és velük se érzem azt, hogy egy család lennénk, ez lesz az első közös karácsonyunk.


Az én gyerekeim 2 hetente egy napot vannak az apjuknál egész nap, másnap dél körül hozza őket vissza. A párom gyerekei 1-2 hetente vannak itt egész hétvégén plusz péntek este. Minden olyan össze-vissza van, nincs egység, nincs "anya és apa közé befekvés", se semmi. Én még vágytam volna egy kisbabára, de válásomkor eldöntöttem, hogy nem szülők féltestvért, nem felezem meg a kapcsolatokat. (Ebbe is bele lehet kötni, hogy akkor miért vannak mostohatesók, amik nem az én döntésem, és nem a párom gyerekeibe szerettem bele, hanem a páromba).


Itt a karácsony, és ugyanúgy nem készülődök jó kedvvel, mint az elmúlt 3 évben. Nem érzem magunkat egy családnak.


2022. dec. 20. 15:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A válás szépségei. Nekem akkor lett szép mikor végre külön költöztem és senki nem dumált bele abba, amit csináltam. A gyerekek szerencsére már nagyok.
2022. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az igen,te ezt eltürőd hogy a saját gyerekeidnek kuss legyen??inkább a pasid igényei fontosabbak mint a gyerekeid???nem kell egyedül lenned de az ilyen hapsit ki kell vágni,vagy ad oda a gyerekeidet az apjuknak akkor neked is meglesz a lelki békéd és a pasidal is együtt lehetsz csak épp a gyerekeid nem lesznek veled
2022. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"nem kell egyedül lenned de az ilyen hapsit ki kell vágni"


Nem kell egyedül lennem, vagy az ilyeneket ki kellene vágnom? Ellentétes állítás, főleg az én helyzetembe, ahol nem igazán van lehetőségem válogatni.


A kommented második felére meg számítottam.

2022. dec. 22. 10:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Mégse írsz semmit hogy megvéded e a gyerekeidet vagy megnyomoritod azal hogy csendben türöd hogy nekik Kuss van,akkor megkérdezem mért nem küldöd az apjukhoz ha te nem vagy alkalmas szülönek??
2022. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!