Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített ajándékot tudnék csinálni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Férfinak és nőnek is egyaránt szeretnék, de azért ne kelljen sokat költeni rá. Tehát ne legyen drágább, mintha készen vennék valami hasonlót. Van valami jó ötleted azt szivesen megnézem. Köszi.
2010. okt. 1. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Veszel egy üvegvázát, és üvegfestéssel festesz valami szépet.

Férfinek pedig ugyanezt, csak hamutartóval.


Szerintem egyáltalán nem drága (talán az üvegfesték, de azt sokszor fel tudod használni, így megéri "befektetni").

2010. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jól hangzik. Ki is fogom próbálni:)

Arra gondoltam, hogy ha valaki ajánlja a zselégyertya készítést, az azért nem jó,mert szerintem olcsóbban megveszem készen. De amit írtál az tetszik:)

2010. okt. 1. 15:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Mi a következőket adtuk/kaptuk az elmúét évek során:

- vegyél sima fa képkeretet (fillérek-Ikea, Jysk, hobbiboltok) és körömlakkal fesd be az illető ízlése szerint, lehet rá mintákat is, csillámporral, stb., tégy bele fotókat magatokról vagy róla/családjáról

- csinálj kókuszgilyókat (baromi egyszerű), és tedd bele fadobozba amit szintén hobbiboltban olcsón megvehetsz (pl Westend, Pólus)

- Vegyél képkeretet ls csinálj fotómontázst az illetővel közös fotókból

- kis befőttesüvegekbe tegyél diót és mézet, köss rá karácsonyi mintás anyagot, szalagot


most így hirtelen ennyi.

2010. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nézelődj:

www.meska.hu

www.kreativvagyok.hu

2010. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezek mind jó ötletek. Köszi mindenkinek. El leszek egy darabig:) Amúgy is szeretek ilyen kézzel készített dolgokkal ügyködni, kár hogy nem vagyok annyira tehetséges, hogy ebből éljek.
2010. okt. 1. 16:05
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

Főzöl egy fenséges és kiadós vacsorát + desszert aztán andalító szex vagy vmi más kellemes program.


A filléres kacatok festegetését meg hagyd meg a kínaiaknak meg az afrikaiaknak...


Hamutálat meg ne ajándékozz senkinek se, mert ennyi erővel fejfát is vehetnél neki!

2010. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ha hallgattál volna bölcs maradtál volna
2010. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Decoupage szalvéta technikával is nagyon jó dolgokat lehet csinálni. Én már készítettem képeket, ékszertartó dobozkát, fa tolltartót,vázát ezzel a módszerrel. Szükség van hozzá egy decoupage ragasztóra, lakkra, szalvétákra, esetleg festékre,de a tempera is tökéletes.

[link]

[link]

[link]

Itt sok minden le van írva róla: [link]

2010. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Uncle Bens vagy Globus vagy valami ilyesmi üvegről leszeded a közepéről a papírt szépen kimosod hogy pl. a ragasztás ne látszódjon és raksz bele diót, mogyorót héjástúl, mazsolát, szárított narancskarikát meg ilyesmiket tetejére valami jópofa fedőt, le raffiázod.

Vagy hosszúkás üveget teletöltöd fűszerolajjal, raksz bele fűszernövényeket az is nagyon szép. Nekem általános iskolába amikor karácsonyi vásár volt az nagyon ment darabját adtam 500-ért vagy 20-at elvittek.

2010. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Húú ezek nagyon szépek. Köszi neked is:)

Ilyenről még nem is hallottam.


Annak aki szerint hagyjam a fenébe az egészet, vannak akiknek ezek a filléres dolgok több örömet okoznak, mint amit te magad készítesz, mintha bármi más drága dolgot vennél. Attól még senki nem szokik rá a cigire, mert kap egy szép díszt, nem kell ettől még rágyújtani. Meg azért nem tervezem, hogy ágyba bújjak a család minden tagjával :)

2010. okt. 1. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!