Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális? Többi lent:

Szerintetek normális? Többi lent:

Figyelt kérdés

Szerintetek normális,hogy a 8 éves öcsém inkább játszik PSP-vel, az xboxommal és ilyen kütyükkel, minthogy autózna? Rengeteg játéka van ,de számára mégis ez a vonzó. Én nem ilyen voltam.

17f


2010. okt. 1. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj! nekem se tetszik ez,de sajnos már a mai fiatalok má csak ilyenek...mi lesz itt 3 év múlva...?

üdv:egy mai fiatal( egy nem ilyen)

2010. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi időnkben ritkaság volt még a videojáték. Xbox Psp még csak névről se merült fel. Innen le lehet következtetni h több értelmet lát abban mint h tologassa a játék autókat.

Am készség fejlesztő is a videojáték.

18/F

2010. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jó de nem fura. Inkább autózzon még vagy 2-3 évig... mondjuk 6 évesen már anno én is Nintendo-ztam (akkor még kazettát kellett beletenni)
2010. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen :D nekem is volt ps1-em meg kis nintendom és én is hisztiztem egy uj marioért :) csak én sok mással is elütöttem az időd.

Mondjuk ő se klinikai eset focizik,karatézik csak amikor itthon van nyomogat :)

Na mind1 felpontoztam mindenkit

2010. okt. 1. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem mindegyik ezt csinálja... én 19 vagyok (igaz lány, és múszaki analfabéta de nem ez a lényeg) és múltkor a hat éve sunokaöcsém oktatott ki a számitogépek világában:DD
2010. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én is gépeztem volna ha ebben a korban növök fel. :( Szerencsére nem ebben nőttem fel. 26f
2010. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha az érdekli, nyilván te is játszol vele, neki meg mindig az kell ami neked mert az öcsédegyébként is sokkal izgalmasabb mint a kisautó. De ha egész nap ott ül az nem jó, de ahogy írod azért nem ez a helyzet.
2010. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezektől még nem lesz senki befordult, csak arra kell figyelni a szülőknek, hogy mondjuk a napi 1 óra játékot ezzel ne lépje át az öcséd. Mi is Nintendóztunk, de csak 1 órát játszhattunk, és utána az édesanyám kirakott minket az udvarra.
2010. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj.tudom h még 8 éves,és nem kéne ilyenekkel játszani,de a gyerekek ilyenek.addig kéne örülni,amíg valami rosszat nem csinál. focizik és karatézik ahogy írtad is.ez egy jó pont.a többi fiatal csak haza megy és gépezik,mellette semmit nem csinál.nem sportol és egyebek.de az öcséd nagyon jól csinálja.hidd el.
2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!