Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez egy anyának, hogy...

Miért jó ez egy anyának, hogy így viselkedik a gyerekeivel szemben?

Figyelt kérdés

Anyám a nagyasszony: főz, mos, takarít, és nem engedi át másnak, mert az az ő becses feladata, de az a baj ezzel, hogy csak hetente főz, addig meg ehetjük a virslit meg a szalámit, amivel dugig van a hűtő és már a belünk fordul ki a sok szalámitól. Ha főz is, akkor kb egy hadseregnek valót, amit már 3. nap nem olyan jó enni, nagyon max második nap még jó, főleg a rántott hús, rizs meg ilyenek.


Na és itt a baj: hogy más se főzhet. Ha mostohaapám vagy én főzni próbálunk, akkor megy a balhé, meg a szitkozódás. Pedig eltakarítunk magunk után, csak a torz agyában ez főben járó bűn, amit maga se tud megmagyarázni, hogy miért probléma.


2022. dec. 15. 18:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#7

Azért kell meleg kaja, mert az a jó.

Nem eszünk meleg ebédet az iskolában mert buszhoz vagyunk kötve, apámnak a munkahelyén meg arra nincs idő sokszor, hogy kimenjen mosdóba, nemhogy a meleg ebédhez, ami ha van, akkor is magadnak viszed.


Senki nem mondta a terülj-terülj asztalkámat, megcsinálnánk mi magunk, ha hagyná, és nem lenne ebből hatalmas nagy ordítozás.


A virslit meg a szalámit edd te hónapokon keresztül mindennap, és akkor kérdezd ezt meg. Annyi virslit meg szalámit ettem már, hogy ránézek és kifordul a belem.

2022. dec. 15. 20:00
 12/24 A kérdező kommentje:

A háromfogást meg végképp senki nem mondta, és mint írtam, megcsinálnánk magunk, neki a kisujját se kellene mozdítani, bár amugyse nagyon mozdítja a családért, mert semmire nem lehet megkérni.


Jó lenne, ha azt olvasná ami oda van írva, nem pedig hozzáköltögetni meg hülyeségeket írni, minthogy a munkahelyen meg az iskolában mindenki eszik ebédet.

2022. dec. 15. 20:02
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Had ordítson, majd megunja. Ő is dolgozik, vagy otthon van?
2022. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem úgy néz ki, mint aki az önbizalmat keresi.
2022. dec. 15. 20:07
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Apád nem partner abban, hogy hagyjon titeket főzni?
2022. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%
De, 14-es, csak leplezi.
2022. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok Jehova tanúja. A rossz hozott beidegződesekről, mintákról szól a videó. Hogy patológiásan meg akar felelni, és a főzés a szeretetnyelve. Abban nőtt fel, hogy főtt kaja= szeretni fog mindenki. Senki más nem tudja jól, csak ő.

De ok. Akkor majdcsak kitippmixezitek melyik válasz lesz a befutó a kérdezőnek.

2022. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
És mért nem linkeled be ide a videót?
2022. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
17, azért főz egy héten egyszer. Nekem a minőségi idő a szeretetnyelvem, de hétszer főzök hetente. :)
2022. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem neked van problémád, hanem a kérdezőnek. Neki segítek, ha szeretne. Ha nem, az is rendben van.
2022. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!