Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez egy anyának, hogy...

Miért jó ez egy anyának, hogy így viselkedik a gyerekeivel szemben?

Figyelt kérdés

Anyám a nagyasszony: főz, mos, takarít, és nem engedi át másnak, mert az az ő becses feladata, de az a baj ezzel, hogy csak hetente főz, addig meg ehetjük a virslit meg a szalámit, amivel dugig van a hűtő és már a belünk fordul ki a sok szalámitól. Ha főz is, akkor kb egy hadseregnek valót, amit már 3. nap nem olyan jó enni, nagyon max második nap még jó, főleg a rántott hús, rizs meg ilyenek.


Na és itt a baj: hogy más se főzhet. Ha mostohaapám vagy én főzni próbálunk, akkor megy a balhé, meg a szitkozódás. Pedig eltakarítunk magunk után, csak a torz agyában ez főben járó bűn, amit maga se tud megmagyarázni, hogy miért probléma.


2022. dec. 15. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Apád verje meg és kész. Az ártatlan nőket miért tudja megverni a férje és az ilyet miért nem?
2022. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Privátban tudok neked egy videót küldeni a miértjéről, ha szokott esetleg netezni, nyitott rá, hogy megnézze. Egy belépő a változtatáshoz.
2022. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
82%
Kérdező, ne kérd a #2-től a videót!!! Tuti, hogy Jehova tanúja!
2022. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
És amikor megkérdezed tőle, mit válaszol? Amúgy meg főzöl és ha rákezdi, faképnél hagyod. Meg kell nevelni. Mért változna meg, ha hagyjátok?
2022. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Én nem bírtam együtt élni anyámmal. 21 évesen elköltöztem. Barátomtól tanultam meg főzni
2022. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%

Aztán hány évesek vagytok...???

Ha ide regisztráltál, akkor elmúltál 16.

Ennyi idősen simán meg lehet főzni egyedül is egy egyszerűbb kaját. Tele van a net oktatóvideókkal.

2022. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

De miért is baj a szalámi meg a virsli?

A suliban, munkahelyen mindenki eszik meleg ebédet - nincs szükség este is háromfogásos teríts-meríts kajákra....

2022. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Átérzem a problémádst,de anyud szemszögéböl ,/szerencsére már elmúlt/.

Nem tugom nálshok mi a családi felállás/de én pl sokáig nem dolgozhattam. És mivel így nem tugtsm hozzájárulni a családi kasszához,ezért mindemt is én akartam megoldani a háztartásban. Persze nekem nem sikerült,így kaptam a szemrehányásokat,ami még jobban taszított a mélybe.

Igazából csak azt szetettem volna írni,ha édesanyádnak.nincs ami adjkn önbizalmat,akkor szt krresni fogja. És a legközelebbi út neki az,hogy titeket gondoz.

2022. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Az lehet, hogy nincs önbizalma, de ezt nem a családon kell levernie.

(8-as, becsüld már meg a többi olvasót azzal a nem túl nagyívű igényességgel, hogy nem nyomod meg a küldés gombot 5 sorban 11 mellégépelést hagyva magad mögött, mielőtt átolvasnád és kijavítanád, mondjuk plusz 2 percet rászánva!)

2022. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Kezdj önálló életet ha teheted
2022. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!