Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megcsal, nekem eszem...

A férjem megcsal, nekem eszem ágában sincs elválni. Más is van így?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk házasok, ő 35, én 34 éves vagyok, van két csodálatos gyerekünk, a fiú 10 éves, a kislány 7.


4 éve derült ki először, hogy megcsalt. Akkor le is lepleztem, veszekedtünk, bevallotta, hogy nagyon vágyott az anális szexre, amire én soha nem voltam hajlandó, és ezt a vágyát elégítette ki egy másik nővel. Megbocsájtottam. Jobban mondva, mondtam neki, hogy tegyünk úgy mintha meg sem történt volna, éljük tovább az életünket.

Pár hónapja mosásnál szedtem ki a zsebéből a cuccokat, hát mit ad Isten, egy meztelen nő mosolyog rám egy papírdarabról, alatta a hirdetés szövegében "elölről-hátulról", a hátulról szó bekarikázva férjem által... szóval megint análhoz (is) keresett partnert. Természetesen csalódott és mérges voltam, de... nem említettem neki, nem csináltam semmilyen balhét, a papírt kidobtam az utcai kukába.

Azóta azzal a tudattal élek, hogy tudom, hogy most is megcsal, és az elmúlt években lehet, hogy folyamatosan csinálta.

És mégis, még soha nem fordult meg komolyan a fejemben az, hogy el akarok válni. Ha a válásra gondolok, kiráz a hideg, és elhessegetem a gondolataimat.

Miért? Túl kényelmes így az életem. Két életvidám, eleven kisgyerek, akik IMÁDJÁK az apjukat - rengeteg közös programunk van, minden hétvégén kirándulunk vagy sportolunk, együtt a család, apával... Apa nagyon sokat segít nekik a tanulásban, apa odavan a két gyerekért, apával felváltva mondunk esti mesét, egyszer ő, egyszer én.

És látszólag engem is szeret, kedves, a lehetőségekhez képest sok időt szakít rám, mi is járunk együtt programokra, most 10 év házasság után is ő az az ember, akivel a legnagyobbakat tudok beszélgetni és (békésen) vitázni, és, bár ez a kérdésemet látva nevetségesnek hangzik, a szexuális életünk is rendben lévőnek látszik (látszik...), viszonylag sokszor szeretkezünk, nagyon jó neki is meg nekem is, soha nem panaszkodik, de anál most sincs.


Én nem akarom otthagyni ezt az életet. Imádom a családomat, tudom hogy óriási fájdalmat okoznék a gyerekeknek, ha elválnánk, és én sem akarom a családomat a férjem nélkül elképzelni. Ez a vágy a teljes családra sokkal erősebben elnyomja bennem azt a csalódottságot és dühöt, hogy a férjem más nők seggében "munkálkodik."


Tudom, hogy nem egészen "normális" a hozzáállásom, de van esetleg valaki rajtam kívül, aki hasonló helyzetben van...?


2010. okt. 1. 00:50
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
69%

Az anált meg az orált össze se lehet hasonlítani.. az anál az egyik félnek kellemetlen és akár kárt is okozhat.

Amúgy a szád arra van, hogy csókolózz? mert akkor ilyen erővel azt is tilos... A szájaddal kifejezed a szereteted: puszi, csók. És ha szereted a barátod, akkor minden porcikáján ki akarod ezt fejezni. Ott is. Én legalábbis imádom habzsolni mindenhol, és ha tiltva lenne az orál, akkor is csinálnám, mert imádom csókolni és kényeztetni mindenhol a számmal is. Szóval én ezt nem divatból csinálon..

Amúgy 2-3 havonta az anállal sincs gond, élvezem, hogy ő élvezi, és egyáltalán nem él vissza ezzel a dologgal, tisztel és nagyon hálás.


Szóval az anált még megértem, de hogy valaki undorodjon a párja akármiétől... Ez egy gát, és nem bírom elképzelni, hogy az ilyen pároknál a szex is tud felszabadult lenni.

Mindegy amúgy, mindenkinek a magánügye.


(bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam)

23L

2010. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
53%
az előttem szólónál a pont!
2010. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

én az orált gumival oldom meg,eleinte a pasimnak nem nagyon tetszett,de mára elfogadta és ugyanugy élvezi mintha nem lenne rajta semmi.(extra vékony gumival szoktuk)

anál kizárt számomra,orál meg csak a fent emmlitett módon mehet. Ez van,nem fogok olyat tenni amit nem akarok.

A kérdésre: hagyd ott,ne alázkodj meg! Csalódottsáég és düh nemfog soha elmúlni,sőt,rosszabb lesz! Az én szüleim is elváltak,mégis felhőtlen és boldog gyerekkorunk volt tesómmal!!! Semmi sem hiányzott.Komolyan.

Apámmal is sikerült normális kapcsolatot fenntartani.

2010. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!