Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem megcsal, nekem eszem...

A férjem megcsal, nekem eszem ágában sincs elválni. Más is van így?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk házasok, ő 35, én 34 éves vagyok, van két csodálatos gyerekünk, a fiú 10 éves, a kislány 7.


4 éve derült ki először, hogy megcsalt. Akkor le is lepleztem, veszekedtünk, bevallotta, hogy nagyon vágyott az anális szexre, amire én soha nem voltam hajlandó, és ezt a vágyát elégítette ki egy másik nővel. Megbocsájtottam. Jobban mondva, mondtam neki, hogy tegyünk úgy mintha meg sem történt volna, éljük tovább az életünket.

Pár hónapja mosásnál szedtem ki a zsebéből a cuccokat, hát mit ad Isten, egy meztelen nő mosolyog rám egy papírdarabról, alatta a hirdetés szövegében "elölről-hátulról", a hátulról szó bekarikázva férjem által... szóval megint análhoz (is) keresett partnert. Természetesen csalódott és mérges voltam, de... nem említettem neki, nem csináltam semmilyen balhét, a papírt kidobtam az utcai kukába.

Azóta azzal a tudattal élek, hogy tudom, hogy most is megcsal, és az elmúlt években lehet, hogy folyamatosan csinálta.

És mégis, még soha nem fordult meg komolyan a fejemben az, hogy el akarok válni. Ha a válásra gondolok, kiráz a hideg, és elhessegetem a gondolataimat.

Miért? Túl kényelmes így az életem. Két életvidám, eleven kisgyerek, akik IMÁDJÁK az apjukat - rengeteg közös programunk van, minden hétvégén kirándulunk vagy sportolunk, együtt a család, apával... Apa nagyon sokat segít nekik a tanulásban, apa odavan a két gyerekért, apával felváltva mondunk esti mesét, egyszer ő, egyszer én.

És látszólag engem is szeret, kedves, a lehetőségekhez képest sok időt szakít rám, mi is járunk együtt programokra, most 10 év házasság után is ő az az ember, akivel a legnagyobbakat tudok beszélgetni és (békésen) vitázni, és, bár ez a kérdésemet látva nevetségesnek hangzik, a szexuális életünk is rendben lévőnek látszik (látszik...), viszonylag sokszor szeretkezünk, nagyon jó neki is meg nekem is, soha nem panaszkodik, de anál most sincs.


Én nem akarom otthagyni ezt az életet. Imádom a családomat, tudom hogy óriási fájdalmat okoznék a gyerekeknek, ha elválnánk, és én sem akarom a családomat a férjem nélkül elképzelni. Ez a vágy a teljes családra sokkal erősebben elnyomja bennem azt a csalódottságot és dühöt, hogy a férjem más nők seggében "munkálkodik."


Tudom, hogy nem egészen "normális" a hozzáállásom, de van esetleg valaki rajtam kívül, aki hasonló helyzetben van...?


2010. okt. 1. 00:50
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
57%

pedig annyira fiatal vagy basszus, 34 éves, előtted az élet, és egy olyan lelki nyomorékra pazarlod, akinek más nőnek a s*gglyuka fontosabb, mint a felesége és a családja,,,?


maradj csak így, eszedbe ne jusson elválni. megérdemlitek egymást.

2010. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
76%

Hát azt hiszem, én nem tudnék ezen túllépni. És nem hiszem el, hogy nem lehet pótolni az anált.. vagy hogy ez annyira fontos legyen, hogy megcsaljam a szeretett feleségemet (mégha csak egy krvával is és nem szerelemből). Azonkívül meg jó kis fertőzéseket is összeszedhet.

Szóval szerintem ha tisztelne és szeretne, akkor ilyet nem tenne és meg lehetne beszélni. Tényleg nem hiszem el, hogy ilyen fontos legyen egy szexuális vágy.

És azt is elmondanám, hogy ezt találtam a zsebében. És szerintem te is mondd el, ha elfojtod, az előbb-utóbb az egészségedre fog menni.


23L

2010. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
92%

....még ha sokan el is fogadják az álláspontodat, azért orális sz.x közben gondolj arra, amikor kényezteted, hogy a férjed farka nem is oylan rég még egy prostituáltnak a sz.ros, kitágult s.gglyukában volt (amiben természetesen napi szinten idegen férfiak farkai, amik emellett a feleségük p.nájában is stb stb)


ez gyakorlatilag olyan mintha saját magad kinyaltad volna annak a qrvának a segglyukát.


kotonnal, nem kotonnal, nem számít, a lényeg, hogy benne volt. ha szeretnéd, megendegnéd te magad neki, és ha ő szeretne és tisztelne téged, kibírná enélkül.


szerintem ez a dolog, mivel tűröd, tíz éve ismer téged, hogy nem csinálsz semmit - el fog fajulni, nyílt megcsalás, nyílt qrvázás, a végén szerető tartás is lehet a dolgoból, valaki, aki rendszeresen megengedni neki, hiszen tudjuk , ennek a derék embernek egy s>gglyuk fontosabnb, mint az egész élete, amit felépített, tehát állati, ösztönlény szinten létezik, nem tud másra gondolni.


HOGY LEHET ŐSZINTE PARTNER EGY OLYAN, HÁT NEM MINDEN BESZÉLGETÉSNÉL EZ LÓG A LEVEGŐBEN,MINT MEGOLDATLAN, KIMONDATLAN PROBLÉMA?


... azért ezek a tapasztalt lányok elég sok mindent megengednek a szexben, nem csak anális téren, hanem biztosan vannak más ötéleteik ami lehet hogy nekem eszembe sem jutna, még akkor sem, ha jó, vagy ötletes, szóval lenne mit tanulni is :D

...azért a szex nem ennyi, hogy elölről vagy hátulról, anális , orális vagy sima...


28/N

2010. okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
33%

Dícséretre méltó ANYA vagy! Fontosabbnak tartod a családot,a gyerekeid nyugalmát,mint a saját sértettségedet! A válaszokból is láthatod,hogy a mai nők nem a gyerekek érdekeit nézik,csak a sajátjukat! Ha elválnál,akkor azt a gyerekeid megsínylenék. De te sem lennél boldog,tudva azt,hogy most elégtételt vettél a "megaláztatásért",de a gyerekeid szenvednek! (Az anyagi vonzatáról nem is beszélve)

Egy anyának elsősorban anyának kell lennie,másodsorban nőnek!

Aki azt írja,hogy állandóan veszekedne,vagy azonnal elválna,az csak saját magával törődik, a családja és a gyerekei mellékesek számára! Még akkor is,ha ezt nem képes belátni!

Régen volt egy modás: Az asszony köténye legyen elég nagy,hogy eltakarja a családban történteket!

Ha te eltudod fogadni ezt a helyzetet,akkor nem fogsz emiatt tönkremenni! Ha viszont belemennél az análba,akkor rövidesen pelenkázhatnád magad,és lelkileg és fizikailag ez tenne tönkre!

Nálunk a 30 év alatt egyszer volt vita,de az orál miatt. A párom arra hivatozott (ami most divat),hogy ez a szexkultúrához tartozik,és már a Káma Szútra is erről ír! (Meg a pronófilmek)

Nem tudom,hogy a mai átírt könyvekben mi van,de kezébe nyomtan egy 1930-ban kiadott Káma Szútrát,hogy olvassa el az ajánlást: Módszerek örömlányoknak és az őket látogató férfiaknak!

Szó sincs benne szexkultúráról!

Én pedig nem vagyok örömlány,hanem feleség és normális nő! Orál után nem lennék képes sem enni,sem a férjem megcsókolni többé! A nemiszerveknek más a funkciója,nem a szájba valók.

Én sem váltam el,nem is veszekedtünk emiatt,tisztességesen felneveltük a gyerekeinket,és azóta is jól megvagyunk egymással. Soha nem kutattam,hogy a férjem a perverz hajlamait kiéli-e mással?

Remélem,hogy a sok válásra biztató nő miatt nem változik meg a véleményed! Ha jó apa,a gyerekeid szeretik,akkor az ő érdekük egy anya számára MINDENNÉL FONTOSABB:

2010. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretnék tanácsot adni, mint látjuk mindenkinek más a véleménye a témáról. Az biztos hogy én ezt nem tudnám hosszabb távon elviselni. Megőrülnék amikor nem lenne itthon a párom, hol van , kivel és mit csinál. Én tényleg megértelek hogy a gyerekek kedvéért és a saját kényelmedért tűröd a dolgokat. De mint látszik te is örlődsz, hiszen feltetted a kérdést. Velem ezt nem csinálná a párom, mert nem maradnék vele még a gyerek miatt sem. Egy törölközőt nem mosnák ki utána, abban a tudatban lennék hogy ki tudja hol járt a f.rka mielőtt beletörölte... Én úgy gondolom hogy beszélnék vele és tudatnám vele hogy megtaláltad a képet, tisztáznám vele hogy ez megalázó és gondolkodjon már el !
2010. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes véleményeket olvastam. Én férfi vagyok, nekem is vannak fantáziáim, vágyaim. A feleségem nem szeretné, hogy hármasban szexeljünk még egy nőt bevonva, most akkor k.rvákhoz kellene járnom? Eszemben sincs, mert szerelmes vagyok, ő a gyermekeim anyja, a vágyakról simán le lehet úgy is tenni, hogy az ember nem érzi lemondásnak. Például nincs sportkocsim se, pedig vehetnék fel a házunkra jelzáloghitelt, aztán hasíthatnék. Miért is ne? Jó ötlet, hiszen én vagyok a legfontosabb, attól még jó apa vagyok, mert járunk kirándulni, meg átnézem a lányok leckéjét.
2010. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 8.13-as,

bárcsak minden férfi így gondolkodna, mint Te! Vagy legalábbis, aki szerelmes! :-D

2010. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%
Kedves Kérdező, az egész kérdésedből azt érzem, hogy csak azért izgat a dolog,mert úgy sejted,/ úgy tudod, hogy a türelmedért és megértésedért a többség elitélne/ elitél.Úgy látom vagy annyira magabiztos, hogy ilyen internetes vélemények ne érdekeljenek. Szerintem Te pontosan tudod, hogy nem rossz amit csinálsz, harmonikusan éltek, elfojtások és lemondások nélkül. Ha ez így jött össze, akkor így. Páratlan és szokatlan az ahogy emelt fővel ezt a szitut kezeled, hiszen bár nő vagyok nem látom hogy megalázó lenne számodra a szitu. Azt persze én is tanácsolnám, hogy beszéljétek át ezt a férjeddel, mert ha ez a vágy annyira fontos számára hogy nem élhet nélküle akkor valóban jobb ha nem titkolózik annyira( persze nem kell mindig az arcodba vágni,hogy most éppen mikor, kivel, mettől meddig, stb) és alaposan beszéljétek át az óvintézkedéseket,mert akár a gyerekek is elkaphatnak valamit ha nem elég óvatos. Szerintem a korral azért ez a vágy is elcsitul majd benne. Azon viszont talán elgondolkodnék, akár egy szexologus segítségével, hogy mi áll az ilyen vágyak mögött. Talán túl földhöz ragadt vagyok, de azt gondolom, hogy a férfiak anális vágyát a bejárat és testrész szűkössége alapozza meg. A más tipusú bejárat tágassága esetleg változtatható. Persze nyilván a pozició és a popsi kerekség is izgató, de azt Te is megtudod adni. Szóval nekem ez mindig egy kicsit "gyanús" volt mert az anál férfival is ugyanolyan lehet. nem? (arról amire ezzel utaltam pedig azt állítják akarattal nem befolyásolható, született másság) A lényeg az, hogy semmiképpen ne hibáztasd magad amiért a családod fontos, fontosabb a saját büszkeségednél. Leírásodból úgy látszik, hogy a férjed, kisded titkai ellenére mint embert és mint társat megbecsül. Egyaltalán nem baj ha nem váláson gondolkozol de csak akkor ha ez nem a Te mentális egészséged rovására megy és tényleg el tudod fogadni ezt a szokatlan megoldást a" kecske is káposzta is " alapon.
2010. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
97%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:44


Te jó buta vagy. A legtöbb házasság azért megy tönkre, mert pl. a feleség elfojtja a dühét, sértettségét. És attól, hogy nem mondja, hogy neki ez így rossz, megérzik a gyerekek és sokkal rosszabb így, mintha elválna.

Szóval ez egy nagy baromság, hogy a gyerekek miatt együttmaradni.

Az orálos fejtegetésed is szörnyű, és hülyeség az anállal összehasonlítani, tök más.

Amúgy én a kérdező helyében először is megbeszélném ezt a férjemmel, én e mellett nem tudnék elmenni szótlanul és magamba fojtva.

2010. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
65%

A Te hozzáállásod a normális, az övé nem az, mert egy hülye beteges vágya miatt kockáztatja a családját, és megbánt téged. Teljesen érthető, hogy eszed ágában sincs elválni, engem is megcsalt a férjem, ráadásul ő érzelmileg is, mégsem akarok nemhogy elválni, de vissza akarom szerezni.

Ha érzelmileg nem csal meg, és tényleg csak az anális szex miatt csinálja, akkor van rá esély, hogy abbahagyja, ha megkapta, amit akart. De beszélni kellene vele és nem homokba dugnod a fejed, el kellene mondanod, hogy ez mennyire fáj neked és gondolkodjon el, hogy mi a fontosabb: a felesége és a családja, vagy a seggbe d.gás, már bocsánat a kifejezésért. (de lehet, hogy meg kellene próbálnod megadni ezt neki, bár a megcsalások után talán nekem se lenne hozzá kedvem)

sok sikert

2010. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!