Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak? Azt hiszi nem...

Mit mondjak? Azt hiszi nem bízom benne.

Figyelt kérdés
Ma a párommal majdnem szakítottunk, mert azt hiszi nem bízom benne. egyik ismerősöm megtalálta egy társkeresőn, rákérdeztem nyugodtan és dühöngött és azt hiszi most hogy nem bízom benne. nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni! nemsoká beszélünk, mit mondjak neki, hogy elhigyje az igazat? elég önfejű.
2010. szept. 30. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még ő van megsértődve?Besz@rás...Még a végén neked kell majd elnézést kérned mert meg merted kérdezni.Egy kérdés miatt szakít veled.Vagy azért szakít,mert bejött a társkereső.Vagy mert szereti az okos nőket.
2010. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hisztivel védi magát, hogy leplezze a dolgot vagy csak egy jó ürügy, hogy ő szakíthasson veled. Így nem kell rád bíznia a választást, van akkora bőr a képén, hogy ő legyen az áldozatnak beállítva. szegényke....brühühü
2010. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
megnéztem a profilját, minden nap fenntvan de nem ír senkinek és neki se ír senki.
2010. szept. 30. 21:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt te honnan latod, hogy nem ir senkinek es neki sem irnak? Ha minden nap fent van, csak nez valamit rajta, nem? Mert ha x eve nem jelentkezett volna be, mas lenne, de igy...es meg o van megsertodve?? De megis mivel tudja megmagyarazni, hogy minden nap bejelentkezik?
2010. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azt nem tudja, hogy én tudom a jelszavát oda..
2010. szept. 30. 21:12
 16/17 anonim ***** válasza:
Én gyanakodnék, hogy nyugodt válasz helyett dühöng.
2010. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
szétmentünk.:(
2010. okt. 1. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!