Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak? Azt hiszi nem...

Mit mondjak? Azt hiszi nem bízom benne.

Figyelt kérdés
Ma a párommal majdnem szakítottunk, mert azt hiszi nem bízom benne. egyik ismerősöm megtalálta egy társkeresőn, rákérdeztem nyugodtan és dühöngött és azt hiszi most hogy nem bízom benne. nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni! nemsoká beszélünk, mit mondjak neki, hogy elhigyje az igazat? elég önfejű.
2010. szept. 30. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát, azért nehogymár te érezd szarul magad, ha ő van fent társkeresőn. Én a helyedben olyan cirkuszt csináltam volna, hogy csak na, erre még neked van bűntudatod.
2010. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne meglepő, ha tényleg azt hinnéd. Egyébként meg a legjobb védekezés a támadás...
2010. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezek után tényleg nem bíznék benne!

Te mért bízol meg benne?

Azt hiszed, hogy tévedésből került fel egy társkereső oldalra?

2010. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bizonygass, hogy elhigyje az igazat,hisz jogosan kérdezteted töle: miért van ez így? Ehhez jogod van! Valami magyarázatot NEKI kell adnia! Nehogy még te félj, hogy szegényke megsértödött. Szerintem igen is beszéld meg ezt vele, és kérd ki magadnak hogy törölje magát arról a bizonyos társkeresö programból, ha veled együtt akar maradni. Tisztázd ezt vele, mert ha elhallgatod, és neki áll még feljebb, késöbb sajnos az ilyen esetekböl problémáitok lesznek!
2010. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vá! Önfejű az uraság, közben meg társkereső oldalon kukkol. Na én biztos nem magyarázkodnék a helyedben. Jaj drágám de jól tetted, hogy rajtam kívül még más nők után koslatsz.De te tudod!
2010. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Amint azt olvastam, hogy hatalmas patáliát csapott, egyből az jutott eszembe, amit az utolsó válaszoló is írt. Tudod, amiatt sosem borul ki az ember, ami nem fontos. Sajnos vagy szerencsére akaratlanul belenyúltál valamibe. Valami olyasmibe, amit ő nem szeretett volna, hogy megtudj, és emiatt ideges. És hidd el, ez csak maszlag, hogy azért akar veled szakítani, mert ő szerinte te nem bízol benne. Azt majd te eldöntöd, hogy bízol-e benne, és majd utána te magad határozol úgy, hogy szakítasz-e vele vagy sem. Ha pedig továbbra is köti az ebet a karóhoz, akkor nem ez lesz a valódi ok, ami miatt menni akar.

remélem nem lesz igazam, és meg tudjátok beszélni.

22L

2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak hogy erősödjön a statisztika: tényleg nagy butaság a részedről, ha ezek után még tudsz benne bízni.
2010. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És megkérdezhetem, mihez kell Neked egy ilyen pasi? Nem Te nem bízol benne, hanem ő néz Téged hülyének. Magában meg besz@ik a röhögéstől, hogy milyen buta vagy. Kapd össze Magad, az oké, hogy Te szereted, de ez mire elég?
2010. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ő egy társkeresőn vandálkodik, miért bíznál benne? Főleg, ha le is tagadja és még neki áll feljebb Ha bevallod, ha nem, nem bízol benne. Én sem bíznék.
2010. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztosan le fogtok hurrogni,de most mondok egy ellenpéldát. Én is fent voltam több társkeresőn,csupán a kíváncsiság kedvéért,amig nem volt pasim. Aztán lett,és az egyik társkeresőn fentfelejtettem magam,de tényleg véletlenül,be sem lépegetttem meg semmi. Aztán a párommal belefogtunk egy vállalkozásba,kocsmát nyitottunk. Majd egy pár hónap múlva az ottani fiatalok egyike felhívta a pasim figyelmét,hogy: "Te,figyeljé máá,tudsz róla,hogy az asszonyod fent van a Találkán?" A pasim rákérdezett,kicsit én is felháborodtam,hogy most komolyan azt hiszi,hogy mellette keresgélek? Aztán beláttam,hogy én csak ne háborogjak,leültettem a gép elé,és megmutattam neki,hogy nézze meg,hogy mikor léptem be utoljára. Látta,hogy még jóval előtte,ezután töröltem magam,és szent a béke. :)
2010. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!