Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlít a kinézeted...

Mennyire hasonlít a kinézeted vagy a személyiséged a párod ellentétes nemű szülőjéhez?

Figyelt kérdés

És a párod mennyire és miben hasonlít a te ellentétes nemű szülődhöz?



(ellentétes: te nő vagy - a párod férfi, a te oldaladról - mennyire hasonlítasz anyósodra, a párod - mennyire hasonlít apádra)


2022. dec. 5. 17:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Ott követsz el hibát, hogy a szülő-gyerek kapcsolatba hetero párkapcsolatot látsz. Az sokkal relevánsabb lenne, hogy mennyire hasonlít arra a szülődre, akivel jobban kijöttél. Nem kell a kuki-puncit a szülő-gyerek kapcsolatba is belekeverni.
2022. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
#21, hát, akkor egy kicsit még tájékozódj a témában szerintem. A legtöbb ember tudattalanul azt keresi egy párkapcsolatban, amit az ellenkező nemű szülőtől kapott/nem kapott mintaként.
2022. dec. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem hasonlítok anyósra, se jellemben, se kinézetben de a párom folyamatosan próbálja rámerőszakolni ezt a szerepet. Ő inkább nagypapámra hasonlít jellemben, mint apukámra, kinézetre senkihez sem.
2022. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
37%
22, nem azt keresik. Ez a heteronormatív hozzáállás nagyon beteg.
2022. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 Nem azt keresik, csak a komolyabb kapcsolatokban valahogy mégis megjelenik ez a motívum, és sokszor pont ezért mennek tönkre. Értem én, hogy tök tájékozatlanul gondolsz valamit, de az emberi pszichét nem fogod megerőszakolni akkor sem, ha nem vagy hajlandó szakirodalmat olvasni.
2022. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az értékrendjük szerintem hasonít pontonként apummal.


Hárman vagyunk lány tesók. Igaziból, ha a hármunk párjából bizonyos részeket összegyúrnánk, szerintem kijönne apum (személyisége). Illetve alkatilag mindhármunk párja vékonyabb és apum is mindig kórosan vékony volt 50 éves koráig.


De magukban mindhárom srác teljesen külön személyiség. Pl. a férjem pont a húgom párjának tulajdonságait tartja mind apumban mind a húgom párjában zavarónak/viccesnek. Talán a legkisebb tesóm párja hasonlít legjobban apumra (mindketten nagyon nagyvonalúak, folyamatosan fizetni akarnak és ajándékozni, de pl. a nővérem férje munkamán és van úgy összenőve a nővéremmel, mint nekünk a szüleink. Viszont az én férjem viselkedik úgy a gyerekekkel és velem, mint apum anyummal és anno velünk).

2022. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Sem kinézetben, sem jellemben nem hasonlít senki senkire.
2022. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem hasonlítunk anyósommal, és a párom sem hasonlít édesapámra semennyire sem.
2022. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!