Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlít a kinézeted...

Mennyire hasonlít a kinézeted vagy a személyiséged a párod ellentétes nemű szülőjéhez?

Figyelt kérdés

És a párod mennyire és miben hasonlít a te ellentétes nemű szülődhöz?



(ellentétes: te nő vagy - a párod férfi, a te oldaladról - mennyire hasonlítasz anyósodra, a párod - mennyire hasonlít apádra)


2022. dec. 5. 17:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2022. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem.
2022. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Egyik esetben sem.
2022. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Anyósom fiatalkori képét látva a haja stílusától eltekintve majdnem egyformák vagyunk. A férjem is inkább rá hasonlít, mint apósra. A fiunk meg a nagymama tükörképe lett.
2022. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Metionin ***** válasza:
100%
Semennyire nem hasonlítunk anyóssal. Párom sem hasonlít apámhoz.
2022. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

En szerintem nem hasonlitok anyosra semmiben, de majd megkerdezem a ferjemet, o hogy latja :D


A ferjem viszont egy-ket tulajdonsagaban nagyon hasonlit apukamra, de most ez lehet veletlen is, vagy akar tudat alatt pont ezert valasztottam ot, passz.


Kulsoleg nyilvan nem ugy nez ki, az tenyleg fura lenne :D

2022. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Külsőre egy kicsit talán hasonlítok anyósomra, alacsony, enyhén teltebb alkat, sötétbarna haj, barna szem. Férjem az apjára hasonlít, neki világos haja és szeme van.

Személyiségem nem hasonlít szerintem egyáltalán anyósoméra.

2022. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
Annyiban, hogy nekem is meg neki is barna haja van, de a többi más egyáltalán nem hasonló
2022. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Előző páromnak eléggé hasonlítottam az apjára, alkatilag és személyiségre is.
2022. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanolyan túlféltő, aggodalmaskodó, adott mennyiség felett halálig idegesítő volt minden exem, mint az anyám, csak ráadásul még egymást is utálták.
2022. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!