Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két ellentétes személyiségű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ellentétes személyiségű ember miért vonzódik egymáshoz?

Figyelt kérdés

Én és egy osztálytársam már 2 hónapja nagyon erősen vonzódunk egymáshoz. Én mostmár szeretném megtenni az első lépést,de nemtudom hogy érdemes e.

Az a baj hogy én egy visszahúzódó,csendes de magabiztos,türelmes,kedves,szorongó személyiség vagyok,szeretek egyedül lenni,még soha nem voltam buliba és nincsenek igazi barátaim. Az osztálytársam pedig az ellentétem. Nem fél kimondani a véleményét,nem érdeklik mások,laza,sok embert ismer,impulzív. De mégsem teljesen a két véglet vagyunk,mert én pl ha hívnak elmennek buliba vagy társaságba és viszonylag hamar feltudok oldódni és ő is van mikor sokszor csendben van és nem mindig a társaság közepe.

Én vagyok az egyetlen akivel kedvesen viselkedik és figyelmes,tartok tőle hogy ezt csak megjatsza,de ezt azzal magyarazza,hogy mindenki azt kapja vissza tőle ahogy vele viselkedik. Probaltuk már levegőnek is nézni egymast,de nem sikerült. Konkretan meg nem alakult ki köztünk semmi,de mikor elmegyünk egymás mellett vagy bele nézünk egymás szemebe...az olyan fura, nem lehet megmagyarázni. Eddig azért nem lépett egyikonk sem,mert én egy kicsit félek tőle,és ő is ugyanúgy fel,ezt egy barátja mondta.

És úgy döntöttem hogy őszi szünet után kezdeményezek vagy megpróbálom elfelejteni.

Miért vonzódunk egymáshoz ha ennyire ellentétes a szemelyisegunk? És ebből kialakulhat valami még a jövőben?



2020. okt. 25. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy embernek milyen a személyisége, nem kell hogy befolyásolja azt hogy kikkel szeret időt tölteni. És az hogy a személyiségetek más nem jelenti azt, hogy az értékrendetek vagy az érdeklődési körötök is az.

Legjobb barátnőmmel teljesen ellentétei vagyunk egymásnak, mégis 14 éve el sem lehet választani minket a másiktól.

16/l

2020. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt még elfelejtettem írni hogy ilyenkor lehet az is vonzó a másikban hogy egymást tudjátok "tanítani", hogy megismerd ő miért olyan, amilyen.
2020. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ki egészitik egymást.
2020. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát! Közeledj felé. Semmi vesztenivalód nincs.
2021. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!