Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menjek vagy maradjak?

Mit tegyek? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
A történetem:Van egy rossz kapcsolatom/sajnos már beláttam hogy az/Egyszerűen az én kis városomban nincs munkalehetőség ha valami kis hely van akkor annyira a túljelentkezés h esélyem sincs!Viszont vannak rokonaim Pécsen és azoknak van egy üres lakása.És nem tudom h menjek e fel lakni,igazából bevallom félek,mert nem ismerek ott senkit,nincsenek barátok ott!Kérdésem az lenne menjek e vagy maradjak?VAlami kis biztató szó aki volt már hasonló helyzetben?Vagy aki jártas Pécsen megéri e dolgozni,mennyi az átlag kereset?
2010. szept. 30. 14:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jajj kimaradt hogy akkor szakitanom kell és nekem nehezen megy,mert bár nincsenek érzelmek én kötődöm hozzá!
2010. szept. 30. 14:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mennék a helyedben. Előtte azért érdemes munkát nézni és jelentkezni, ha találsz, akkor miért ne.
2010. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is mennék. nincs munkád, van egy rossz kapcsolatod, ott új élet vár rád.
2010. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meddig akarsz még ülni a végtermékben,menj lépj,lezs munka uj pasi...ne ülj még évekig ugyanaaban a szarban.
2010. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

* megéri e dolgozni,

Nem tudom, hallottál-e arról, hogy az emberek többsége munkából tartja el magát...


*mennyi az átlag kereset?

Milyen átlagkereset? Rohadtul mindegy. Az országos kb. 200 ezer körül van bruttó, vezető beosztásban ülő diplomások ennek 4-5-szörösét keresik, betanított munkások a felét se.

2010. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző értelmezd a szöveget nem országosan kérdezte hanem konkretizálta Pécsre a kérdést,úúú erről bezsélek amikor kiakadok hogy emeberek mennyire nem tudnak szöveget értelmezni,olvasni.
2010. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat,én úgy értettem megéri e Pécsen dolgozni?
2010. szept. 30. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de a pécsi átlagbért nem vágom fejből, csak az országosat, de nem hinném, hogy nagyobb eltérés lenne, mint +/- 10 ezer Ft. Ez nem változtat a tényen, hogy a pécsi átlagbér nem befolyásolja, mennyit fog keresni a kérdező. Sokkal inkább számít a végzettsége és hogy milyen munkakörbe kerül.

Mellesleg én meg akkor akadok ki, ha valaki meg sem közelíti a kérdést, csak okoskodik, miközben még helyesen írni sem tud. Aztán meg sír, ha kritizálják.

2010. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem irtam helyesen mert siettem,de biztos jobban ismersz és te kaptad helyettem a két diplomám.Ja és képzeld több évig hallgattam kommunikációt,szöveget értelmezni tudok,néhányunkkal ellentétben.

Amúgy kérdező Pécs megéri,mindenhol megéri ,mert mindenhol jobb,mintha egy rossz kapcsolatba vergődnél és sehova se haladnál!!!!!!!

2010. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintemm teljesen mindegy, mennyi az átlagkereset, az a lényeg, hogy te tudsz-e neked/ a végzetteségednek, tudásodnak megfelelő állást találni és az eleget fizet-e ahhoz, hogy fenntartsd magad. Először menj oda pár napra, nézz körül, keress állást, s ha találsz , ne gondolkodj, menj ! Akkor lakás, állás vár és egy nagy város, ahol rengeteg a diák, vagyis az ismerkedési,barátkozási lehetőség. Csak nyerhetsz, a fontos, hogy találj állást!! sok sikert!
2010. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!