Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mit kéne...

Szerintetek ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy én sosem akartam úgy semmit, mikor még anyám nevelt nem is lehetett semmim mivel hogy szegények voltunk, azután beadott intézetbe és onnan elsőnek nevelőszülőkhöz majd mamámhoz kerültem. Nekem mindig is csak a szabadságom volt és azt imádtam, mikor nem volt rajtam nyomás és csak el lehettem egyedül, ez még mindig bennem van és ezt szeretném, de úgy érzem mintha mamám el akarná venni az egyetlen dolgom amit szeretek és amiben hittem, mivel hogy nem mehetek sehová, még sétálni sem csak az iskolába reggel és haza mikor végzek. Szerintetek ezt miért csinálja? Azért kérdeztem meg mert kívülről máshogy láthatjátok mint én ( ezt onnan tudom hogy én mindig csak figyelek iskolában is, "háttérszereplő" vagyok). A válaszokat előre is köszönöm, és remélem hogy érthetően írtam le.

2022. nov. 26. 15:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaa és amugy nem is nagyon szeretek csapatjátékos lenni ( Pl:foci,kézi,kosár) mivel hogy rajtam van a nyomás hogy én rontok el valamit és miattam veszítünk. Más sportokat viszont szoktam játszani, ami egyéni. Nem tudom ez számít-e valamit de leírtam hátha.
2022. nov. 26. 15:20
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Mindenesetre könyvtárba elkéretőzhetnél. Hátha.
2022. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
A nagyi más felfogású, mint anyád és a nevelőid. Bizonyos fokig ezt el kell fogadni és alkalmazkodni kell. Idővel ő is "alakulhat", talán később, ahogy te is idősebb leszel, ő is megengedőbb lesz. Nem hiszem, hogy rosszat akarna, még ha ez most terhes is számodra.
2022. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén, hogyan látod magad 10 év múlva, ha semmi mást nem teszel, csak amihez éppen kedved van?
2022. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

A jegyeid jok? Tanulsz, vagy iskola helyett is inkabb csavarogsz?

Kihagytad a legfontosabb reszletet. Talan nem veletlenul.

2022. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A jegyeim jók nyugi, és hogyan csavarognák ha nem enged sehová?
2022. nov. 26. 15:45
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es, honnan veszed hogy csak azt csinálom amihez kedvem van?
2022. nov. 26. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Röviden, tehát a mamád bekorlátoz? Sok mindent sajna nem tehetsz, minthogy kiharcolod magadnak.
2022. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

"4-es, honnan veszed hogy csak azt csinálom amihez kedvem van?"

. Onnan, hogy ilyen pongyolán fogalmaztad meg a kérdésed.

De akkor itt az alkalom kifejteni, mi az a szabadság, amire vágysz, és amiben korlátoznak.

2022. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi idös vagy?
2022. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!