Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esetben igaz, hogy nem...

Minden esetben igaz, hogy nem szabad megromlott kapcsolatot újra kezdeni?

Figyelt kérdés
Ellen példákra vagyok kíváncsi.Akiknek érdemes volt...
2010. szept. 29. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

példát nem tudok, de én az összes exemmel újrakezdeném. :)

egyébként szerintem nagyon ritka az, hogy az ok, ami annak idején kiváltotta az elválást, idővel megszűnik létezni, de ha előfordul, akkor működhet a dolog.

2010. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes újrakezdeni, ha képesek a felek a korábbi sérelmeiket félretenni (nem két hétre, hanem örökre), és ténylegesen tenni azért, hogy a kapcsolat működjön. Általában azért nem megy, mert mindenki csak a saját kis önös érdekei mentén akarja működtetni a kapcsolatot, és a változást a másik féltől várja. Meg persze mert csak elméletben ment a megbocsátás a korábbi "bűnökre" nézve. Az első adandó alkalommal viszont egymás fejéhez vágják.

Sztem nem nagyon fogsz ellenpéldát találni.

2010. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy nem szabad újra kezdeni kapcsolatot hogy úgy szakítottatok h megcsalás miatt!Mert akkor nem lesz bizalom már soha többé,és aki azt mondja h bízik ujra ezek után a párjában az hazudik!Az más eset ha családi vagy személyes problémák voltak azon lehet változtatni!sok sikert de jól gondold meg!!Nekem nem sikerült!
2010. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ellenpélda! 4 év után szakítottunk a párommal. Egy évet voltunk külön, majd újra találkoztunk. Mindent elölről kezdtünk. Azóta már összeházasodtunk és van egy kisfiúnk.
2010. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is szakítottunk 2 év után egy hónapra, és újrakezdtük. Megérte.
2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A páromat mikor megismertem depressziós volt. Többször elmeséltem itt már a történetet, de megteszem még egyszer. A lényeg, hogy öngyilkossággal fenyegetőzött rengetegszer, napokig, hetekig, hónapokig zokogtam minden nap, nem tudtam mi a helyes, mit kéne tegyek. E mellett nem bízott bennem, folyton azt hajtogatta, hogy biztosan megcsalom...pedig én mindig mellette voltam...Egyszer betelt a pohár az állandó féltékenységi jelenetből, rágalmazásból és megkértem, hogy vigye el a cuccait. (nem laktunk együtt, de ami nálam volt). Amíg összepakolta a cuccokat én csak sírtam, lepergett előttem, hogy ezt az embert mégsem akarom elveszíteni, tudtam, hogy fontos nekem. Akkor hagytam elmenni...egy hét múlva felhívtam és megöleltem. Csak zokogni tudtam...megkértem, hogy vigyázzon rám, maradjon velem örökre. Attól a perctől kezdve más ember lett. Mintha kicserélték volna, vidám életkedvvel teli ember lett, aki mindig kitart mellettem. Most már nincs féltékenykedés, bízunk egymásban. Annyira szeretem, hogy mást nem tudnék elképzelni már helyette. Én úgy gondolom, ha a két ember szereti egymást és képesek változni, egymásért, ha bíznak egymásban és van hitük akkor érdemes újrakezdeni tiszta lappal. Persze a múltat nem kell hánytorgatni. Egyszer kell megbeszélni a régi sérelmeket s rendesen....
2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
abban az esetben, ha a problémát, ami a kapcsolatot megrontotta, meg lehet oldani. ha nem, akkor úgyis minden előröl kezdődik.
2010. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!