Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy megromlott kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megromlott kapcsolatot lehet még jová tenni?

Figyelt kérdés

kb 1 honapja kezd romolgatni a kapcsolatunk8 honapja járunk.inkább azért szerintem mert sokat van a barátaival (az elött alig volt)és én ehez szoktam hozzá hogy csak velem van és ha késik 1ora mulva felhivom vagy hogy mikor jön stb

mit tegyek hogy ujra a régi legyen?lehet e már egyáltalán?


2008. okt. 22. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
már mindenen össze tud velem veszni...de van olyan mikor nagyon szeretjük egymást
2008. okt. 22. 18:14
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez velem is sokszor előfordult már amire már rájöttem, hogy hiba. Nem szabad így kapcsolatot kezdeni/folytatni, hogy csak egymás szájában lenni. Kell egy kis szabadság amikor az ember barátaival/barátnőivel van vagy csak egyedül a gondolataival. És ugyanezt hagyni a másiknak is akkor is, ha inkább vele lennék legszívesebben. Ha meg akarod menteni mindenképp engedd kicsit hagy lélegezzen fel és próbáljátok megbeszélni ezt, hogy legyen egy olyan köztes állapot ami mindkettőtöknek jó. P.M.
2008. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amit leirtál, abból még úgy tűnik, még semmi sincs veszve. viszont tényleg nagyon rá vagy nőve a párodra, hagyjál neki kicsivel több teret. ha a barátaival van, és késik, had késsen.
2008. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad sem a fiúkaz, sem a lányokat pórázra kötni.Hagyd hagy szórakozzon néha ő is...

Amin vezsekedtek, azt meg nyugodtan beszéljétek meg.Nem lesz abból semmi gond...

2008. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 éve a jelenlegi párommal u.ezt a hibát elkövettem,s fél évig külön voltunk/de ő hívott fel/.Kompromisszum,heti1x engedd el pár órára,s te is szervezz csajos programot,néha menj el velük hogy a barátai is szokjanak.De azért próbálj kicsit lazább lenni,ha nem változtatsz,te taszítod más nő karjaiba.Ja most várjuk a közös babánkat!
2008. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!