Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom (34/nő), vissza akar költözni az édesanyjához. Én kértem ne tegye, mert akkor sosem fogunk tudni találkozni, mert az anyja nem engedi el sehova (ezért jött el tőle). Azt mondta a barátnőm, hogy ő beteg, az anyukája mellett akar lenni. Vár a párom egy MR eredményt, de úgy vettem észre, hogy ő beteg is akar lenni. Múltkor azt mondta, hogy inkább lenne beteg, mert akkor nem kéne dolgozni. Segítek neki mindenben, helyette takarítok, főzök neki és mégsem vagyok elég. Azt mondta, nem vagyok neki annyira fontos mint az anyja , az anyja 100 fontosabb, mint én. Önkormányzati lakásban lakik, ha ezt leadja, többet nem fog kapni másikat és hova megy el 135000 forintból albérletbe? Ezt is mondtam neki, de mintha falnak beszélnék.
2022. nov. 23. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy nem vagy épeszű, hogy együtt vagy egy ilyen emberrel.


Mellesleg az nem opció 34 évesen, hogy az anyuka nem engedi sehova.

2022. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Jó pár lehet.
2022. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Pedig opció sajnos. Miatta nem tudtunk találkozni, csak titokban, mert az anyja mindig számon kérte, hogy mikor, kivel és hova megy....
2022. nov. 23. 10:38
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Jóságos ég, mit akarsz egy ilyen bolond nőtől? Hagyd, hadd menjen anyucihoz, ha neki az kell... Elmebeteg.
2022. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
És neked ez a nő kell? Normálisat nem találtál?
2022. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szeretem őt mindennél jobban, de tudom, hogy nagy hülye vagyok... #5
2022. nov. 23. 10:45
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

"Pedig opció sajnos. Miatta nem tudtunk találkozni, csak titokban, mert az anyja mindig számon kérte, hogy mikor, kivel és hova megy...."


Nem, nem opció. Nem miatta nem tudtatok találkozni. Elméletileg 34 évesen már nőről beszélünk, egy felnőtt emberről. Anya azt mondja, hogy nem? Oké, mondja, attól még lehet neki mondani, hogy "szia, elmentem, majd jövök". Veszekszik vele, kioktatja? Végighallgatja vagy otthagyja, aztán mondja magának a magáét, nem kötelező hallgatni. Kérdezi, kivel és hova megy? Nem kötelező válaszolni, ha nem tetszik a hangnem. Nem tudod mentegetni, bármennyire is szeretnéd.

2022. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Most kéne még ezt hanyagolni, nem sok jo fog ebböl kisülni.
2022. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Sok boldogságot.
2022. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Le kell onnan lépni.

Beteg egy nő lehet a párod, ha az anyjához akar költözni, főleg ha egyszer eljött onna miatta, és ilyet kijelent, hogy te nem vagy neki fontos. Egyáltalán szeret téged?

2022. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!