Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak most és kinek...

Mit mondjak most és kinek kéne szólnom?

Figyelt kérdés

Reggel korábban keltem fel, és át kell mennem azon a szobán, ahol a nagypapám alszik, és láttam hogy maszturbált, takaró felett..

érdemes lenne szólnom valakinek a családból, mert egy kicsit kiakasztó hiszen 74 éves, és mért pont így? a 3 éves öcsém is rányithatott volna...


2010. szept. 29. 15:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát napközben szoktam kopogni.. De reggel 4kor gondoltam még alszik, és nincs semmi baja ha átmegyünk éjjel, még nappal sem.

Picit sokkoló volt látni...

Nincs vele bajom, közöm sincs hozzá de te mit szólnál ha ilyen látvány fogadna korán reggel?

2010. szept. 29. 18:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene szólnod senkinek. Az én anyósom 55 éves kora körül lett özvegy, aztán úgy 65 körül bekattant, és színesebb szerelmi életet élt, mint én és a barátnőim fiatalabb korunkban :)

(Igaz, ő külön élt tőlünk)

2010. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"...te mit szólnál ha ilyen látvány fogadna korán reggel?"

:) Semmit, mert én már felnőtt vagyok. Így 40 felé közeledve az ilyesmit gyorsan elintézzük magunkban...


Ezért írtam, hogy a szüleidhez fordulj, ha azon a szobán át kell menned neked és/vagy a testvérednek, ahhoz, hogy kimenjetek vécére vagy ha felkelni, lefeküdni...stb.

Ha külön bejáratú szoba a nagyapáé, akkor tudod, hogy mi a dörgés és ehhez tartsd magad, akkor nem kell szólni senkinek, és legközelebb hajnalban is kopogsz, ha akkor jut eszedbe meglátogatni, ennyi.

(Kommented előtti)

2010. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!