Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak most és kinek...

Mit mondjak most és kinek kéne szólnom?

Figyelt kérdés

Reggel korábban keltem fel, és át kell mennem azon a szobán, ahol a nagypapám alszik, és láttam hogy maszturbált, takaró felett..

érdemes lenne szólnom valakinek a családból, mert egy kicsit kiakasztó hiszen 74 éves, és mért pont így? a 3 éves öcsém is rányithatott volna...


2010. szept. 29. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
hát ez elég sokkoló látvány:)a 3 éves öcséd szerintem még sokat nem fogott volna fel belőle csak max annyit h a papa mért huzogatja a pö.sét:D
2010. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem kell szólj senkinek, örül az öreg neki, hogy 74 évesen is áll a ceruza.

Én ha 74 leszek és állni fog a rudam nagyon boldog leszek

2010. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne szólnod bárkinek is? Ez teljesen természetes dolog még igen 74!!! évesen is, hiába hihetetlen. Ha megy még neki, akkor csinálja. Sztem nincs olyan ember, aki ne csinálná, és hidd el sokan buktak már le. A 3 éves öcsédnek meg fogalma sincs, hogy mit lát, mivel még túl kicsi, gondoltam talán ezt te is felfogod.... Akkor szólj a szólj a nagyapádnak vagy a szüleidnek, hogyha sokat látod ezt, mert azért zavaró lehet, és meg kéne kérni rá, hogy figyeljen arra, hogy más ne vegye észre.
2010. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is szólnod? Ha annyira zavar, akkor diszkréten jelezheted neki, hogy egészségére, de legközelebb inkább a takaró alatt csinálja.
2010. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki, hogy a nagyapád él, és egészséges (mert igényli). Amúgy semmi közöd hozzá, ahogy másnak se.
2010. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elég undorító!nem kell szólnod senkinek se, de a nagyfater másképpen is intézhetné az ügyeit-mondjuk ott , ahol nincsen ennyire szem előtt.-))
2010. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem Te mentél át rosszkor, kopogás nélkül, valaki más szobáján.
2010. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen gyermeket hagyjátok már!

Lehet egy 12 éves kislányról van szó, normális, hogy azt hiszi szólni kell valakinek.

Ne szólj senkinek, max jelezd nagyapónak, hogy mások is laknak a házban, és legközelebb legyen kicsit figyelmesebb... De csak diszkréten, nehogy megsértődjön :)

Én teljes mértékben megértelek. De nem kell tudjon erről senki, elég ha te tudod és nagyapó...

2010. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert nem csak egy 12 evesnek kellemetlen latvany hanem barkinek,egyebkent eleg sok idiota valaszt kaptal ,hat persze ,boldog lehet az orag hogy meg felall neki,de azert csinalhatja diszkretebben is,foleg ha nem kulon bejaratu a szoba,mert ha valaki kenytelen atmenni a szobajan nem biztos hogy hajnalban kene kopognia,mert akar felkeltheti,vagy nem is hallja meg az oreg,annyiraveri a repat.
2010. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem a szüleidnek szóljál, hogymit láttál, a kistesó miatt, hogy ilyenek előfordulhatnak, és majd ők elintézik a többit, ahogy gondolják.

Azért ilyen ellentétesek a válaszok, mert

1. Azzal, hogy 74 évesen maszturbál, az teljesen rendben, élete végéig mindenkinek joga van hozzá.

2. Az már nem, hogy ott, ahol kiskorú gyermek(ek)nek MUSZÁJ áthaladni!! Ha különbejáratú szoba lenne, az oké lenne, ott a szülőnek kell(ene) a gyereket úgy szoktatni, hogy kopogás nélkül nem nyitunk a szobába.

Emiatt javaslom, mindenképp a szülőknek szólj!

2010. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!