Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én gépemben van a hiba...

Az én gépemben van a hiba vagy az övében? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Édesapámmal szörnyű a viszonyom. Elvégeztem a főiskolát munkába álltam elköltöztem addig nem is volt gond( akadtak otthon de nem velem kapcs.). Most szeptemberben sajnos elvesztettem a munkámat, jelenleg munkanélküli vagyok, gőzerővel keresek másik állást, de sajnos nem megy ripszropsz. Amióta nincs munkám, rám sem néz hozzám sem szól,ha igen akkor is becsmérel. Tudom, hogy most szörnyen érzi magát hogy ilyen csődtömeg vagyok. Mit tennétek ebben a helyzetben? Hogy próbálnátok megoldani?
2010. szept. 29. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen szólok bele mások magánéletébe.

Ha akarnék sem adhatnék tanácsot, mert kevés a rendelkezésre álló információ (legalábbis nekem).


Nincsen semmi szégyellni való abban, hogy nincs munkád. A sors így hozta. Aki nem hulye, az tudja: mostanában nehéz munkát szerezni.


Elvégeztél egy főiskolát, volt állásod, el is költöztél. Törekvő vagy. Ha a gyerekem lennél, nem látnék semmi okot arra, hogy szégyelljelek.


Remélem hamar találsz munkát, drukkolok.

2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd ki a tanácsát, kérd a segítségét, még akkor is, ha igazából nem érdekel, vagy nem szivesen kérnéd. Talán ez jól esne neki... és rögtön közös problémának érezné, amiért neki is tennie kell és akkor talán nem hőbörögne.
2010. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ma mindennapos az, hogy az emberek elveszitik az állásukat. Ez szomorú és smmiképpen nem lenne szabad emiatt téged hibáztatni. A szülő kötelessége segiteni a gyerekét, ha bajba kerül, nem pedig még nekirontani.NEM VAGY CSŐDTÖMEG!! Tanultál, dolgoztál, a magad lábára álltál!! Ez nagyon jó. Most bajba kerültél, de dolgozol a megoldáson.Ennél többet nem is lehet elvárni, sőt mindenképpen segiteni kellene neked.Nehogy elhidd, amiket neked mond, mert a végén annak megfelelően fogsz viselkedni és tényleg azzá válsz!!A csődtömeg kifejezés biztosan tőle származik, ugye ? Ha nem tud szülőhöz méltóan viselkedni veled, ne keresd vele a kapcsolatot.Ne hagyd, hogy sárba taposson a segitség helyettt!!! szurkolunk neked !!
2010. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jó család elvileg feltétel nélkül szeret, és ha nem vagy a legszerencsésebb helyzetben, nem büntet, hanem vigasztal. Az meg külön szégyen, hogy te vagy bajban, és magával van elfoglalva, hogy ez NEKI milyen kínos.
2010. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!