Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS . Ugy félek, tudom elronto...

SOS . Ugy félek, tudom elrontottam. Mit mondjak majd?

Figyelt kérdés
szóval 14L vagyok,és 8.as és nem vagyok annyira jó tanuló,3.8 volt az átlagom 7 év végén. és 5-6 év végén meg 4.0 felett volt az átlagom,és 7.év végén megigértem apumnak hogy mindent kijavitok,és jobb tanuló leszek. nyelvtanból van egy 2esem meg egy 4esem,angolból két darab 3som,matekból és fizikából egy kettesem,és kémiából egy kettesem meg egy egyesem:( irodalomból egy ötösöm meg 2 négyesem meg egy hármasom. és nemtudja öket apumm..:S és ma megy szülőire,megfogja látni a jegyeim? mert javitani akarok.:( és fogok is,angolból is irtam most egy 4vagy 5ös dogát. mérges lesz szerintetek?vagy meglátja a jegyeim? mégis mit mondjak? köszi
2010. szept. 29. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy mérges lesz,hisz nem lát javulást!

És erről nem hiszem hogy Ő tehet!

2010. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag a e dolgod, hülye vagy, ha nem tanulsz. A jövődet alapozod meg. Tanulj, és nem leszel árufeltöltő a Tes@oban.
2010. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát ha kéri apukád a naplót hogy meg szeretné nézni azt az osztályfőnök meg fogja neki mutatni.

Ha nem, akkor nem.

Hidd el máskor mondd meg a jegyeidet mert tavaly én is ezért szívtam.

Egy-két jegyet elhallgattam utána már jöttek sorban a rosszak és csak rosszabbak mert stressz alatt álltam hogy jaj most mi lesz ha még ezeket is megtudja és így nem tudtam koncentrálni a tanulással.


sok sikert!

2010. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy mérges lesz, mert becsaptad, nem mondtad el. Ez előbb vagy utóbb mindig visszaüt. Úgy látom főleg a reál tárgyak mennek nagyon rosszul, nem gondoltatok rá hogy korrepetálásra kéne járnod? Esetleg apukád is tudna segiteni ha neki jobb érzéke van a matek-fizika-kémiához. Sajnos ezek megértés nélkül nem nagyon mennek hiába próbálod magolni. :(

Viszont valamilyen megoldást találnotok kell, hová fognak ilyen jegyekkel felvenni??? Még időben kapj észbe, ne apud kedvéért hanem a saját érdekedben, mert később ennél csak nagyobb bajaid lesznek mint hogy ő mérges-e vagy sem.

2010. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Tanulj, és nem leszel árufeltöltő a Tes@oban."


Tanultam, 2 diplomám van, egy alapfokú nyelvvizsgám, ezért nem árufeltöltő lettem a Te@oban, hanem készletes:D

Aki nem tudja, az a legvacakabb meló, az árellenőr után:D

2010. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem a tanulástól függ hogy mi leszek.. utolsó sajnálom hogy két diplomával tescoba dolgozol:( :/ osztályfőnököm mesélte hogy neki van egy ismerőse. aki már koldus,és a hajléktalanszállón él.miközbe 30 éves és nemtudom milyen egyetemet végzett. valami orvosit és diplomája is van.

egyébként apum elment a szülőire ugy öt perce.. drukkoljatok:(

2010. szept. 29. 16:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Helyesbitenék: nem CSAK a tanulástól függ mi lesz belőled, de nagyban hozzájárul. Természetesen sok más dolog is nyom a latban, de egy diploma megkönnyitheti az életed! Nem is szólva a sok anyagi előnyről: diákigazolvány, családi pótlék a szüleidnek amig suliba jársz...

Olyan a diploma mint amikor befizetsz az all you can eat étterembe: attól még nem biztos hogy jól laksz, mert oda is kell állni a kajáért, néha tolakodni kell, szedni kell, szádba rakni a falatot (sok ember várja hogy majd belerepül :D) és ha mindent megteszel még akkor is lehet hogy bombariadó lesz és kizavarnak, szóval bonyolult az élet! Egy biztos, ha nem fizettél volna be, be sem engedtek volna eleve. Na a diploma is ilyesmi - lehetőség egy jobb állásra, könnyebb boldogulásra, de nem garancia, az életben semmi nem az!

(amúgy nekem 3 van, és 5 nyelven beszélek, jó állásom van, de feleennyi papirral is csinálnak mások hasonlót)

Visszatérve a kérdésre: apuddal lehetnél őszintébb, igazán nem szép hogy becsapod, úgyis ki fog derülni legfeljebb nem most.

2010. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
senki nem mondja el a jegyeit...... de téll.ezt már nem olyan mint alsóba.hanem ellenőrzömben bent van és majd aláiratom,barátnömnek csak a jó jegyek vannak beírva..és ugye ma van a szülöi,ha megtudják neki is hogy van 1ese és 2ese is:S
2010. szept. 29. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mérges lesz apukád de azt ne felejtsd el,hogy nem neki tanulsz hanem magadnak.
2010. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, mi volt?:)


Egyébként már nem a Tes@oban dolgom, itthon vagyok a kisfiammal, és nem is szándékozom visszamenni:)

2010. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!