Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez meg szinte...

Miért történik ez meg szinte mindegyik kapcsolatban? Miért csalják egymást a felek?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogyha a kapcsolatban az egyik fél már eljut odáig, hogy megcsalja a párját, akkor miért nem képes előtte elválni/szakítani? Egyértelműen azért csalja meg, mert nem számít neki annyit se a párja, hogy tiszteletben tartsa az érzéseit. A szokás tényleg nagy úr, de ha vége van, akkor a szerelem hiányában elég könnyen megszokható a változás.

Annyira általános a mai világban az, hogy mindenki válik, szakít, megcsalják egymást, hogy már félek összeköltözni majd a barátommal, akivel esetleg lehetne, mert biztos megfog csalni az évek során. A házasság szóba sem jöhet, mert nem fogok fizetni aztán a válásért, nem ér annyit az a papír meg a felhajtás az esküvőn.

Eszembe nem jutna megbocsátani a barátomnak/férjemnek, azonnal elhagynám, még gyerekkel is, mert soha többé nem lenne hozzá bizalmam és ez felőrli az ember idegeit.

Régimódian gondolkozok olyan értelemben, hogy akivel összekötöm az életem az maradjon is velem és ne csaljon meg, mivel én sem tenném meg soha, nem tudnék a párom szemébe nézni egy ilyen után, de ez a mai világban elképzelhetetlen és előre félek milyen életem lesz így :S

Legjobb lenne 60-70 évesen összejönni valakivel, mert akkor már nem valószínű, hogy megcsal. :D


19L


2010. szept. 29. 10:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

13:06 kiváncsi vagyok, hogy hány házasságod volt már, vagy esetleg tartós (3-5 éven felüli) kapcsolatod.

Ha egy férfi más nőre nézett, akkor tojik arra, hogy az asszony reggel szexelni akar... lerázza... "most ne, most sok dolgom van, most nincs kedvem, most máson forog az agyam, most túl sok a stressz" stb. ilyet nem csak a nők csinálnak, de nem ám!! hanem olyan pasik, akik - bár elfogadják a párjukat, jó vele a szex, imádják a gyerekeiket (ha van), a nő mindent otthon magára vállal - más nő után vágynak. Csinálhat a nő amit akar. Bújhat új ruhába, lehet új frizurája, válthat munkahelyet, elmehetnek együtt romantikázni... ő akkor is ő marad, az, akit már ismerünk, akinek a ruhatárát 90%-ban már láttuk, stb. És nem kell ehhez az, hogy a nő ne akarja a szexet! de nem ám :( és lehet normális, kedves, szeretetreméltó a nő... az 3-10-több éve ismert személyét és testét nem tudja lecserélni.

2010. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Tisztelet és szeretet. Ez hiányzik ilyenkor a csaló félből :( erkölcsi nulla. és a legtöbb eset sajna ebbe a kategóriába tartozik.

Amúgy, ha a nő épp nem akar vagy nem tud szexelni (mert terhes, mert kismama, mert beteg stb) akkor sem kell megcsalni! Ha van tisztelet és szeretet, akkor elintézi a pasi máshogy (önkielégítés), amig ez az ideiglenes állapot helyre nem áll. Ez lenne a korrekt viselkedés. És aki erre nem képes, az eredjen a pokolba.

2010. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

"Egy férfi akkor csal, ha otthon nem elégítik azzal a rendszerességgel és azon a fokon, amit akkor remélt, amikor nősült/összeköltözött. "


ez nem igaz! tudod te hány férfinak van otthon még a segge is kinyalva??! mégis félremegy! semmit nem jelent ha megkap mindent otthon...ha AKAR, így is meg úgy is megcsalja az asszonyt. ez van sajnos.

2010. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Nem hiszem, hogy te tényleg fizikailag kinyalod a férjed seggét, vagy bárki nő az ismerőseid közül. Ha pedig nem így értetted, hanem átvitten, akkor azt ne kevert ide.


Amit korábban állítottam, az csakis a szexre vonatkozó állítás.

2010. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
"a segge is ki van nyalva" nálam azt jelenti, hogy mindenben mindent megkap, igen a szexben is amire csak vágyik! és igen, ettől függetlenül is félre szoktak kúrni. ez az igazság, ezen nincs mit szépíteni.
2010. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert más a libidó,igény,és szokszor mikor az egyik menne már kifelé a szarból,a másik még ülne benne kicist mert jó meleg és kényelmes,csak sajnos büdös is.
2010. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%

07:53

Ebben lehet igazad van, de én viszont egyáltalán nem ezt az okot boncolgattam. Én tényleg azt gondolom, hogy a szexuálisan kielégített férfi ( már a szó is ezt jelenti, hogy elég amit kapott, nem kell több, vagy más...)- szóval legfeljebb a szemével nézeget másfelé, de tenni semmit sem fog érte.


Az olyan nő meg nagyon ritka, aki minden előjelzés nélkül betámad egy szemmel láthatóan kielégített férfit, mert hát ugyan mire menne vele?

2010. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!