Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok?

Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
A mostani mhelyem eléggé nem megfelelő a számomra.Az előbb kaptam egy lehetőséget, de visszautasítottam, mert egy kivételével minden hétvégén egy hónapban dolgoznom kellene azon a helyen..Csak hétvégén tudunk együtt lenni a párommal, nem lenne jó, ha nekem majd minden hétvégén dolgoznikellene..
2010. szept. 29. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Vannak a karrierista emberek akiknek fontosabb a munkájuk mint bárki más és képesek a munkájunknak élni.

És a családcentriukus emberek, akiknek egy ilyen munka nem tenne jót az életében, mert elszakad a szeretteitől, szerelmétől. 1 hónapban 1 hétvége...nem éri meg, sztem jól tetted, h nemet mondtál.

2010. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem vagy(tok) anyagi csődben, akkor nem vagy hülye, hogy elutasítottad. idővel majd találsz magadnak jobb állást! :)
2010. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem, hogy hülye vagy. A munkahely az csak egy hely, ahol dolgozol. A párod pedig az az ember, akit szeretsz, és jobb esetben együtt éltek nagyon sokáig. Ha csak keveset látjátok egymást, abból nem lesz tartós kapcsolat.

Személy szerint pártolom a döntésedet. Világos, hogy nem vagy egy önző, törtető idióta. Sajna, a kevés kivételt erősíted...

2010. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
sztem is
2010. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Döntsd el a mai munkanélküli világban mi a job: otthon prüntyögni a pároddal és nélkülözni, vagy pedig inkább a négyből három hét végén dolgozni. Ja, és addig is, amíg nem dolgozol, eltartana a párod cserébe azért, mert ölelgeted?
2010. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb /lassú a gép, gyorsan jár a kezem.../
2010. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mérlegelni kell. Egyébként én sem vállaltam volna. Nem tudnának annyival többet fizetni, hogy a párommal közösen töltött időt feladjam. A pénz nem minden, pláne ha így is megéltek egy megfelelő színvonalon. Persze, ha nem lenne mit enni, az más tészta lenne....
2010. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mennyi lenne a fizetésnövekedés? Ha az előző helyen 80 a nettód, az új helyen meg 300, akkor váltani kell. Most még könnyebb is, mert nincs gyerek, találkozni pedig akkor is tudtok, amikor hazaértek a munkából. Sokan csinálják így. Én személy szerint azért nem vállalnám, mert van gyerekem, de ha nem lenne, vállalnám. Így is csak este 7-re érek haza, és szombatos is vagyok havi kétszer.

De az így kapott plusz jövedelem(és az ebből félrerakott milliók) egy kényelmes és gondtalan élet alapjai. Ezért néha meg kell szenvedni.

2010. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!