Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra a párod,...

Mit jelent számodra a párod, férjed?

Figyelt kérdés

Elmondanátok, hogy mit jelent számotokra a párotok?

Olyan ritkán látok ma olyan igazi szerelmes párokat tele tűzzel, egymás iránti hittel és bizalommal.


Engem boldoggá tesz csak az is ha megöleli a fejemet, ha megsimogatja az arcomat. Ő e legjobb barátom, a bátyám, remélem egy nap a férjem is lesz, és néha a gyerekemként is tud viselkedni:D Ő hoz nekem mosolyt a mindennapjaimba, akkor is megmosolyogtat, ha már azt hiszem az egész világ csúnya és fekete...

bízom benne és nagyon szeretem. Azt hiszem Méhes György képes volt megfogalmazni és szavakba önteni azt mennyire szerette a kedvesét...valahogy magaménak érzem a szavait...


2010. szept. 28. 22:06
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Egyszer születésnapjára már leírtam feleségemnek:

Mindent mit szerettem volna életemben lényegtelen, hiszen te vagy nekem... és így megvan mindenem.

Szerencsére azóta is így van. : )

2010. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hmm, minden szeretkezést megköszön?

Lányok, ti mit szólnátok ha minden szeretkezést megköszönne nektek a barátotok?

Ezt meg is kérdezem szerelem-szex topikban, kíváncsi vagyok.

2010. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az igazi társ nem az akivel letudnád élni az élted,hanem aki nélkül nem.

Ez annyira igaz.

2010. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval nem értek egyet. Tulajdonképpen bárki nélkül le tudja élni bárki az életét. Az az igazi, amikor le tudja és le akarja valakivel. Mert nem mondom, hogy csak egyszer lehet megtalálni a szerelmet, többféle szerelem is létezik, és életünk során érezhetjük azt a bizonyos szikrát több ember iránt is. A kérdés az, hogy ki az ezek közül, akivel le tudnád élni az életed, akivel el tudnád képzelni, és akivel valóban boldog lennél? Ilyen sem csak egy van, de van olyan, aki élete során egyet sem talál, vagy nem veszi észre. Inkább az utóbbi. Persze a megszokás nagy úr, és érezheted úgy, hogy "nélküle nem tudok élni", de ez általában csak romantikus túlzás. Azt kell keresni, akivel tudsz élni, aki elviseli minden hülyeségedet, akinek te is el tudod viselni minden hülyeségét. Civakodni, vitatkozni szabad, sőt, kell, de veszekedni nem. Hasonló a hasonlóval...
2010. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a biztonságot, nyugalmat, boldogságot.
2010. szept. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
az életet...mindent...
2010. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))))))))))
2010. szept. 29. 16:56
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Horcsog!

Igen, megköszön. Mi ebben a furcsa? Szerintem semmi különös nincs benne. Sőt, nagyon kedves gesztus tőle. Amúgy ez oda-vissza működik.

Amúgy egyáltalán nem, nyálas pasi, sőt valójában egy bűbájos "rosszfiú" veszett el benne. (A pozitív értelemben.)

2010. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szóval nem egy nyálas pasi. Nem kell oda vessző.
2010. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
9 év távlatából mivel egészítenéd ki a fenti írásod kedves kérdező? Hogy alakult a kapcsolatotok?
2019. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!