Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed/párod szerint jobban...

Férjed/párod szerint jobban főzöl, mint az anyja vagy mint a nagyanyja?

Figyelt kérdés

Férjem anyukáját szerinte simán lefőzöm. De a mamáját nem tudom, ami nem is zavarna csak ha xy ételt a mamájától szereti a legjobban és az enyémnek kicsit más az íze akkor megjegyzi, hogy jó ez csak a mamáé...

Másnál is van ez így?


2011. jún. 22. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen :) anyósom nem igazán főz jól, kevés félét is főz és azokat csak gyorsan összecsapja.

de valóban, a nagymama főztjének nyomába se érek... :) de ez így van jól, én is alig várom, hogy menjünk hozzá és finom ételekkel várjon :)

2011. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom.Soha nem kértem,hogy csináljon összehasonlító tanulmányokat. És őmagától se szokott hasonlítgatni. Ha valami különösen finom,akkor azt megmondja. Ha nem akkor is. De nem hasonlítva valakihez
2011. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én anyósom állítólag nagyon jól főzött, mikor még élt, híres volt a környéken erről, ezért nehéz volt a nyomába lépnem. Ráadásul nekik más is volt az ízlésviláguk, mint nekünk, ez még most is nehéz, néha kétfélét főzök. De van egy-két dolog, amit a párom szerint jobban készítek el, mint az anyukája. Csak az uborkasaláta az, amit akárhogy csinálom, sehogy sem sikerül olyanra, mint az anyukájáé. :D

A mamája már nagyon régen meghalt, az ő főztjét nem nagyon emlegeti.

2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A párom szerint sokkal jobban főzök, nagyijai sajnos nem élnek már, de állítólag náluk is :)

Bár nem nehéz, mert az egész család ilyen tipikus odavágja, otthagyja, aztán majdcsak lesz belőle valami fazon... :D

Eleinte volt sértődés ha apósom evett a főztömből, de mostanra már mindenki megbékélt :D

2011. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az anyja egyáltalán nem főzött, csak nagyon nagyon ritkán, évente 2szer max. Én azért ennél jóval többször, heti 2-3szor, azzal már leveszem a lábáról. És igen, azt mondják mind a ketten, hogy jobban főzök nála:)
2011. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nálunk is úgy áll a helyzet, hogy az anyósomat simán lefőzöm. De a nagyi főztje néha még kifog rajtam, viszont az utóbbi években már sikerült néhány olyan étel (amit a mamma is készít) amire azt mondta a párom, hogy ez ugyanolyan jó lett, mint a mammáé.
2011. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
párom szerint nem vagyok egy konyhatündér :) és igaza is van némileg. persze mindent meg tudok főzni (ha akrok) de a főzés nem a hobbim és ha tehetem akkor valami nagyon egyszerű dolgot ütök össze. nem hasonlítgat össze az anyjával,és soha nem monta hogy az anyja jobban főz. csak azt hogy ő jobban főz mint én :D
2011. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, jobban. De én nem főzök jobban a már elhunyt nagyimnál. Örülök, ha csak megközelíthetem majd egyszer.
2011. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még nem:D

Mindig jön a kritika, hogy de anyukáááááááám...(na olyankor küldöm haza az anyukájához enni:D és nem csak:P)

De főztem már olyant mi nagyon ízlett neki...

Nem főzök rosszul,csak még van amit tanuljaK:D


21-l

2011. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Imádja a főztömet, de van, amit nem tudok igazán jól, pl a fánkot, erre mondta, hogy isteni, de ha szeretnék igazán jót (hogy én is elégedett legyek vele), akkor a nagynénje süti a legszuperabb, legszalagosabb fánkot. vagy a nagymamája a süteményekben verhetetlen. de ezt nem azért, mert az enyém rosszabb, vagy akármi.:)
2011. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!