Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent számodra a párod,...

Mit jelent számodra a párod, férjed?

Figyelt kérdés

Elmondanátok, hogy mit jelent számotokra a párotok?

Olyan ritkán látok ma olyan igazi szerelmes párokat tele tűzzel, egymás iránti hittel és bizalommal.


Engem boldoggá tesz csak az is ha megöleli a fejemet, ha megsimogatja az arcomat. Ő e legjobb barátom, a bátyám, remélem egy nap a férjem is lesz, és néha a gyerekemként is tud viselkedni:D Ő hoz nekem mosolyt a mindennapjaimba, akkor is megmosolyogtat, ha már azt hiszem az egész világ csúnya és fekete...

bízom benne és nagyon szeretem. Azt hiszem Méhes György képes volt megfogalmazni és szavakba önteni azt mennyire szerette a kedvesét...valahogy magaménak érzem a szavait...


2010. szept. 28. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
A férjem a mindent kell,hogy jelentse,mert anélkül nem lennék mellette.
2010. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
A mindenem, az életem, a másik felem, szeretem a hangját, szeretem minden mozdulatát, szeretem a közelségét, szeretem ahogy alszik, szeretem ahogy duzzog ha meg van sértve.Nem tudom leírni.
2010. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon jól megfogalmaztad :)

A férfi, aki nőként bánik velem. A férfi, aki szeret és akit szeretek. Az apa, aki a legmegfelelőbb lesz a gyerekeinknek. A társ, aki mindig mellettem áll. A gyámoltalan gyerek, aki hagyja, sőt követeli, hogy foglalkozzak vele. A rendetlen trehány disznó, akinek szüksége van egy nőre. :) És a legfontosabb: akivel le tudnám élni és le akarom élni az életem, és aki le tudná velem és le akarná velem élni az életét. Nem aki nélkül nem tudnék, mert mindenki nélkül lehet. Nagyobb szó, hogy akivel tudnék, szerintem. Nagyon tömören :)

2010. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjem életem örök szerelme! A mi szerelnük első látásra született, és bár tiltottak minket egymástól 10 éve vagyunk együtt, 8 éva házasok vgyunk, és van 3 gyermekünk. A mai napig szerlemsek vagyunk egymásba. Nincs olyan nap, hogy ne mondjuk egymásnak: "Szeretlek!"

Imádok hozzábújni, szeretem, mikor simogat, szeretem hallani a mély dörmögő hangát, imádok gyönyörködni a fekete szemében! Egyszerűen SZERETEM!

2010. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

óóódejó...dejó dejó...ilyeneket hallani:)



Köszönöm Nektek, hogy leírtátok:)

"A gyámoltalan gyerek, aki hagyja, sőt követeli, hogy foglalkozzak vele." Az én párom is ilyen:D :)


Igen, fontos szempont, akit el tudsz képzelni, hogy csillogó szemekkel fog a gyermekeiddel játszani, felnevelni...annyira szerencsés az az ember akinek mindez megvan...nem? :)

2010. szept. 28. 22:17
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Mindent...
2010. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Az életet,és a biztonságot.
2010. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Kb. mindent. De ez így természetes.
2010. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
76%
A szerelmem még nem a feleségem, de annyit már mindenképp tudok mondani, hogy a segítőtársam, aki illik hozzám! Ő az, akivel bármit meg tudok beszélni, és akivel még akkor is a lelkemre tudott hatni, csupán szavakkal, amikor a harag vagy az elvetettség csonttornyába zárkóztam/zártak be. Ő az, aki egyik legjobban megért, aki még akkor is tud hozzám jó szót szólni, mikor már én magamhoz sem tudok, akivel tudok legalább olyan természetes lenni, mint magammal, és bár 10 hónapja vgyunk együtt, de el tudom mondani, hogy hibáinkkal együtt szeretjük egymást!
2010. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit jelent számomra a párom? Hmmm, mindent! Ő a szerelmem, a barátom, a szeretőm, a társam, aki mellett olyan boldog vagyok, mint még senkivel, és olyan érzéseket élek meg mellette, amikről azt sem tudtam, hogy léteznek.

Szeretem az egész lényét, a mosolyát, a gesztusait,a pimasz megjegyzéseit, azt, hogy fel tudok rá nézni, mint férfire, mert talpraesett, okos, a jég hátán is megélő típus. Sosem éreztem még magam ennyire nőnek, mint mellette. Szeret és tisztel, és mindig azt nézi először, mi a jó nekem. (Pl. én még sosem találkoztam olyan pasival, aki minden egyes szeretkezést megköszön.) Remélem, ő lesz a gyermekeim apja, mert neki szeretnék majd gyereket szülni, ha úgy adódik. Tudom, hogy jó apa lesz! Talpig férfi, és számomra ő az ideális társ. Nem tökéletes, de nem is kell annak lennie.

Egyszerűen imádom, és vigyázni szeretnék rá, amíg élek!

2010. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!