Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám...

Mit csináljak ha az anyám pasija folyton ver?

Figyelt kérdés
Jól tanulok 4-5 ös vagyok, de van egy hülye pasija aki egy bunkó, én nagyon utálom, mindig nekem pofázik és megver, parancsolgat. Máma nem értettem az egyik feladatot a köri leckében, megkérdeztem az anyukámat hogy tudja e. Válasz: meghúzta a hajamat és azt mondta: ott van a könyvbe te hülye. És ezt már sokszor megcsinálta, amióta ezzel a pasival jár. Már gondoltam rá, hogy elköltözök, vagy beveszem az összes gyógyszert amit csak találok itthon vagy kiugrom a vonat elé, vagy a busz elé. Már élni is utálok, pedig csak 12 éves vagyok. Őszintén nem tudom hogy mit csináljak. Talán jobb lenne meghalni. Veszprém megyében lakom. Ha valakinek van valami tippe írjon.
2010. szept. 28. 21:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem mehetsz el apádhoz esetleg?
2010. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az állatot azonnal fel kell jelenteni. Semmi köze hozzád. Remélem anyádat is megruházza néha. Fordulj azonnal a gyámügyhöz és az oszutályfőnöködhöz is egyúttal!
2010. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
86%
Anyukád tud erről,és tűri ezt? Ha vannak nagyszüleid nekik szólhatnál,vagy valaki más rokonnak.Ne csinálj semmi butaságot,ne vegyél be semmit.Mindenképpen beszélj erről anyukáddal.
2010. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú ezeket az anyákat akasztani kéne...mégcsak nem is az, h nem veszi észre a helyzetet (vagy ha észreveszi és hidegen hagyja az még rosszabb) , de hogy még ő is elkezd bántalmazni. Pfujj szembeköpném ha velem szembe jönne az utcán. A gyerekéért egy normális anya "ölni"tudna és úgy védelmezi mint egy anyaoroszlán, Főleg egy 12 éves kisgyereket aki még jól is tanul.

Semmiképp se szegülj velük szembe, mert még nagyobb bajod is eshet. Minnél előbb kérj segítséget a hozzád lehető legközelebb álló személytől, legyen az családtag, tanár vagy akárki akiben megbízol.

2010. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Azért én meghallgatnám a másik felet is..

Ha a mostoha apa veri akkor tennék lépéseket,hogy a jövőben ne tehesse meg

Ha az anyuka tűri akkor beszélnék a fejével

Ha kérdező nem mond igazat akkor vele is elbeszélgetnék hasonlóképpen mint a szülőkkel (1-2 pofon segítséggel)

2010. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem óvodás koromban rengetegszer megvert apu(a vér szerinti apám) Sőt volt,hogy azért is megvert mert véletlenül össze törtem egy porcelán tányért,igaz párszor meg is érdemeltem egy atyai pofont stb.. De állandóan kék lila voltam.. Anyut is sokszor megverte könnyes szemmel néztem sőt volt mikor már nem bírtam nézni,hogy anyut véresre veri a hajlakkos flakonnal,fojtogatta majdnem kinyomta a szemét meg még sorolhatnám.. Persze nem szóltam senkinek mert nem tudtam volna kire számítani... Szóval ezeket elkellet éveken át viselnem.. És ennek mind visszajött az ára,mert már11évesen pszichológushoz kellet járom stb.. Szóval minél előbb próbálj meg valakitől akiben megbízol/megbízhatónak látod segítséget kérni!!!!!!


15/L

2010. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
22:04 korodhoz képest igazán pozitív személy vagy,kívánom neked ne ilyen barmot fogjál ki mint anyukád.12-s te meg ne add fel .Jegyezd meg az igazság mindig győz !!!!
2010. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 12 éves kislány!


Nagyon kérlek, ne csinálj ostobaságot! Szólj az iskolában az osztályfőnöködnek, de minél előbb! Ő majd tudja, mit kell tennie, mert van szakember, aki segíthet neked!


Addig is vigyázz magadra! És további jó tanulást!

2010. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%

semmiképpen ne tegyél kárt magadban, ez nem megoldás.

nagyon sok helyre mehetsz segítségért. először is a vérszerinti apukádnak kéne szólnod. ha vele nem tartjátok a kapcsolatot, akkor nagyszülők, egyéb rokonok. ha nincsenek, akkor az iskolapszichológus, vagy az osztályfőnök.

ezen kívül bemehetsz akár a helyi önkormányzat családsegítő, vagy szociális irodájába, vagy a gyámügyhöz.

még a vérszerinti szülőket is nagyon elő szokták venni ilyen esetben, hát még egy ilyen férget, akinek semmi köze hozzád..

mindenképpen szólj a fent leírtak közül valakinek, mert "néma gyereknek anyja se érti a szavát"

ne hagyd magad!

2010. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te már írtál egy efféle kérdést, nem? Látom, nem sikerült akkor segíteni :((((
2010. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!