Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az anyám...

Mit csináljak ha az anyám pasija folyton ver?

Figyelt kérdés
Jól tanulok 4-5 ös vagyok, de van egy hülye pasija aki egy bunkó, én nagyon utálom, mindig nekem pofázik és megver, parancsolgat. Máma nem értettem az egyik feladatot a köri leckében, megkérdeztem az anyukámat hogy tudja e. Válasz: meghúzta a hajamat és azt mondta: ott van a könyvbe te hülye. És ezt már sokszor megcsinálta, amióta ezzel a pasival jár. Már gondoltam rá, hogy elköltözök, vagy beveszem az összes gyógyszert amit csak találok itthon vagy kiugrom a vonat elé, vagy a busz elé. Már élni is utálok, pedig csak 12 éves vagyok. Őszintén nem tudom hogy mit csináljak. Talán jobb lenne meghalni. Veszprém megyében lakom. Ha valakinek van valami tippe írjon.
2010. szept. 28. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Segíthetek elintézni muterod hapsiját, csak írd meg hol laktok és elintézem 2esben vele.
2010. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem adhatom meg senkinek se a címünket!
2010. szept. 28. 21:37
 3/24 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm!
2010. szept. 28. 21:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
www.krizistelefon.hu vagy 06-80-20-55-20
2010. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami rokonod, aki normális? Keresd meg és mondd meg neki, mi a helyzet. Vagy barátod, osztálytársad szülei? Muszáj lenne egy felnőttel beszélned erről!

Ezeket a hülyeségeket meg felejtsd el, amiket írtál! Túl sok jó dolog vár még rád az életben, ahhoz, hogy ilyen hamar fel add! Hidd el!

2010. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%

Én ezt nem értem! Van egy ilyen gond,és rögtön öngyilkos akar lenni minden tini gyerek?

És evvel minden oké lesz?? Csodálkozom ha ilyeneket írsz,hogy jó tanuló vagy..Egy okos gyerek ilyen hülyeségeket nem mond,és valami más módon,de tudja kezelni a mostoha apa viselkedését..

Bár őszinte leszek a "máma" szó minden csak nem értelmes..és a mondandódat sem tudtam értelmezni..Most anyád ver vagy a mostohád?

Legközelebb ha a mostoha apád megcibálja a hajadat,kérdezd meg tőle,hogy ezt miért csinálta..Kérdezd meg,hogy ő most élvezi,hogy egy gyereket megverhet vagy erre izgul?vagy mi? Ha nem tetszik neki,hogy ilyen nagy lett a szád,és megver téged,akkor rögtön szólnék anyádnak,hogy szégyellje magát,hogy ezt eltűrte,és ezért kézbe veszed a dolgokat.Ha látható a sérülés akkor el mennék az orvoshoz,és panaszt tennék..Szólnék az iskolában is,hogy segítsenek,mert otthon állandó testi fenyítésben van részed..Ők megteszik a kellő lépéseket..

De azt írni,hogy "jaj meghúzták a hajam,öngyilkos leszek"ez butaságra vall..

Az életben még nagyon sokszor kapsz "pofonokat" és sokkal keményebb a felnőtt kor mint gondolnád..

2010. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyádnak hogy tartsa pórázon a pasiját. Nincs joga ezekhez mert nem az apád csak egy senkit akit véletlenül épp az anyád szeret.
2010. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Én is Veszprém megyei vagyok, pontosabban pápai.

Igaz, hogy 25 éves elmúltam, de ha a környéken laksz, szívesen találkozok Veled és beszélgetünk. Talán tudok tanácsokat adni!

2010. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélnék az osztályfőnököddel a helyedben, hátha a suliban valakinek van lehetősége segíteni ebben valamit.

Anyukám egyik diákjánál volt nagyon komoly probléma (apuka részéről főleg) a családban, és ott beavatkoztak a család életébe.

2010. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Én anyám pasija is hasonló volt, én is utáltam, de egyszer mikor itta a sört, kicsit meglöktem az üveget, és letört az egyik első foga. Jó utána szarrávert, de boldog voltam, hogy ő is visszakapott valamit abból amekkora szemétláda volt.


Később anyámat is elkezdte verni, vagyis úgy veszekedtek, verekedtek, hogy sokszor nem bírtam nézni és leléptem otthonról. Aztán úgy fél év mulva egyszer annyira összevesztek, hogy a pasi lelépett örökre.

Az nagay megkönnyebbülés volt.

Aztán lett másik pasija, olyan, aki tök normális :)

2010. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!