Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki meghívni a szüleimet?

Ciki meghívni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz a szalagavatóm, lesz bál is!

6főt mehet a bálra én a szüleimre a testvéremre és a feleségére na meg a barátomra gondoltam hogy szeretném ha jönnének!

Az osztálytársaim nem hívják meg a szüleiket mert hogy ez a mi bulink és hogy így nyugodtan be lehet rúgni!Viszont én nem akarok úgy berúgni hanem ha iszok is picit a szüleim előtt is megtehetem!


2010. szept. 28. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elég fogyi osztálytársaid vannak, csak azt nézik, hogy berughassanak. 18 évesen lehetne annyi eszük, hogy egy bált nem kevernek össze egy szombat esti discoval. Nyugodtan hívd meg az egész családot, azért vannak a jegyek, azért nem zárt helyen tartják a szalagavatót és azért van néző tér, hogy a szülő is részese legyen a szalagtűzésnek, táncnak. Nálunk miután ez meg volt és elkezdödött a buli része, a szülők, barátok akkor mentek haza amikor akartak. Egy darabig maradtak sütizni, táncolni, beszélgetni, aztán haza mentek. Szerintem csak a te osztályod fog égni azzal, hogy rajtad kívül senkinek nem lesz egy vendége sem. De azt gondolom elvárják, hogy anyuci+apuci szép báli ruhára virítsa a lóvét.
2010. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenkinek ott voltak a szülei, a hivatalos bál után elmentünk bulizni és ottrugatak be akik szerettek volna. Nekünk a bankett külön volt az érettségi után, oda viszont nem voltak szülők hívva nem igazán értem nálatok ez most hogy lesz, de szerintem a szalagavatón a szülőknek is ott a helyük.
2010. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ha cikik a szüleid, ne hívd meg őket.

de nekem úgy tűnik, hogy nem azok. az a kicsikre jellemző, hogy oktalanul cikinek érzik a szüleiket. lehet osztálytársaid még nem elég felnőttek, h partnerként tudnák kezelni a szüleiket

2010. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mindenhol így van-e, de feltételezem, a szalagavatónak van egy bál része, ami civilizált keretek közt zajlik, ide alap, hogy a család is elmenjen. Az után a család elmegy haza, az osztály meg ott marad bájologni a tanárokkal, és jön a buli része, ami már rólatok szól - normálisabb iskolák legalábbis így szervezik meg.
2010. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Alap, hogy a szalagavatón ott legyenek a szülők. Aki másképp gondolja az olyan igazi maias "bezzegmaifiatal".
2010. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Itt Csongrád megyében úgy szokás hogy van bál oda szülők és szűk rokonság jelen van, ( barátokat nem is illik oda hívni csak ha nagyon nagyon közeli barát) vacsi, tánc, a vacsit a bálazók is elfogyasztják, meg táncok szüneteiben odamennek, beszélgetnek azután after partyra lelépnek.
2010. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A szalagavató régen a családnak volt kifejezetten tartva! Megbotránkoznék, ha a gyerekem nem akarna meghívni! Akkor ki videózná?!
2010. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az érettségi banketten, szerenádon, bolondballagáson nem szoktak ott lenni a szülők, de a szalagavatón ott szoktak.
2010. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!