Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki meghívni a szüleimet?

Ciki meghívni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz a szalagavatóm, lesz bál is!

6főt mehet a bálra én a szüleimre a testvéremre és a feleségére na meg a barátomra gondoltam hogy szeretném ha jönnének!

Az osztálytársaim nem hívják meg a szüleiket mert hogy ez a mi bulink és hogy így nyugodtan be lehet rúgni!Viszont én nem akarok úgy berúgni hanem ha iszok is picit a szüleim előtt is megtehetem!


2010. szept. 28. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a ciki ha nem hívod meg. A mi szalagavatónkon megvolt a vacsi, a tánc (a tánc duplán) Majd a szülők az utolsó vonattal illedelmesen elvonultak, és mi buliztunk.
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
a kérdésed már meg is válaszoltad:D
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap dolog meghívni a szüleidet :) És ez a helyes felfogás, ahogy Te állsz a dolgokhoz (a szüleidhez és az iváshoz is).
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Morfologus ***** válasza:
100%
Megse fordulna a fejembe hogy a szüleim és testvérem nélkül menjek szalagavatóra, ez nekik is ünnep.
2010. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az az alap, hogy a szülőket meghívjuk!!!!

utána a tesók+ a rokonok

Sőt az anyukáknak külön vannak székek(névre szóló) ahova üljenek mert tánc után egy dalt énekelnek(a végzősök) és utána odamennek egy szál virággal az anyukákhoz :)

Az lenne butaság ha nem hívnád meg őket ;) (:

2010. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Azt megértem, h az ünnepségen ott lesznek ez természetes, de a bulin is???????? hát nekem ciki lenne! Az én szalagavatómon teljesen természetes volt, h a bulira ők már nem jöttek bár jelzem nálunk nem bál volt egy discoba mentünk bulizni!
2010. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Morfologus ***** válasza:
93%
Jó hát azért érdekes volna egy discoba bemenni a szülőkkel :) De egy bálon simán ott lehetnek.
2010. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
A te gondolkodasod a helyes, en az oszt.tarsaid helyeben nagyon szegyelnem magam, hogy egy ilyen alkalomra nem hivjak meg azokat, akik felneveltek oket.
2010. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Nekem még nem volt szalagavatóm,de a nővéreméké így nézett ki.

Minden végzős diák 4 jegyet kapott,tehát 4 főt tudott meghívni,mert így fértünk el a színházteremben.


Általában a szülők,testvérek jöttek ill. volt aki tudott még jegyet szerezni így más rokona is eljött.

Először a színházteremben voltunk.Ott volt a szalagtűzés,az osztályok műsora és a végén a keringő.Ezt a színházterem melletti nagyobb "téren" (az épület része) ismét eltáncolták.Majd minden diák aki táncolt odament az anyukájához vagy apukájához és táncolt a szülővel.Ezt követte egy vacsora és beszélgetés.

Utána jött a buli,ahol a szülők már nem maradtak!


Szerintem ez így természetes:)

15/L

2010. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

elég sutyerák az osztályod, már bocs.

eszembe nem jutott volna kihagyni a családomat egy ilyen szép eseményből. szegény nagyim, olyan büszke volt rám :D


utána kell inni meg bulizni, nem tánc előtt. nálunk volt egy hülyegyerek megivott egy halom pálinkát, és a táncospárja támogatta kb... na, az a ciki!

2010. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!