Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valamit tenni barátnőmmel?

Tudok valamit tenni barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt hiszi hogy minden pasinak csak arra kell. Már unom. Mindig ha volt barátja : "biztos csak meg akar b*szni".. Legutóbbi barátjával másfél hónap után szakított azzal az okkal hogy úgy érzi hogy csak azt akarja. Aztán most együtt van egy másik sráccal. A srác nemrég egy bulin egy keveset ivott, aztán a barátnőmet elakarta hívni "hátra". A barátnőm ezen is fennakadt. Mondtam neki, meg nyugtattam hogy csak a pia miatt mondta. De szerinte nem mert csak egy fél üveg pálinkát ivott. Na mondom az nem elég? Most meg teljesen "lesz*rja" a barátját. Szegény srác, szünetekbe mindig várja a terem előtt, de jó ha minden 3. szünetbe kimegy, akkor is egy-egy szájra puszira max. Pedig a srác már nagyon sokszor bocsánatot kért bnőmtől. Nem akarok beleavatkozni ebbe.. de nagyon zavaró =/Mit tehetnék?
2010. szept. 28. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

JAJJ DUGULJATOK MÁR BE !!!


a csajnak a BARÁTNŐJÉVEL van baj nem a pasijával -.-

és sztem ő egyáltalán nem ribanc most mi ebbe a ribanc?

istenem de sok tukó van itt !!!

2010. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem ribanc, de ha nem akarsz vizes lenni akkor ne menj ki a strandra, nem?

Ki ne akarna másfél hónap után lefeküdni valakivel akiről azt gondolja hogy szeretik egymást, akár férfi akár nő ez a normális.

Persze 15 évesen még nem, de akkor nem is kelle úgy csinálni, hogy "járunk" mert szerencsétlen fiúknak ez nyilván rosszul esik.

2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!