Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok valamit tenni barátnőmmel?

Tudok valamit tenni barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt hiszi hogy minden pasinak csak arra kell. Már unom. Mindig ha volt barátja : "biztos csak meg akar b*szni".. Legutóbbi barátjával másfél hónap után szakított azzal az okkal hogy úgy érzi hogy csak azt akarja. Aztán most együtt van egy másik sráccal. A srác nemrég egy bulin egy keveset ivott, aztán a barátnőmet elakarta hívni "hátra". A barátnőm ezen is fennakadt. Mondtam neki, meg nyugtattam hogy csak a pia miatt mondta. De szerinte nem mert csak egy fél üveg pálinkát ivott. Na mondom az nem elég? Most meg teljesen "lesz*rja" a barátját. Szegény srác, szünetekbe mindig várja a terem előtt, de jó ha minden 3. szünetbe kimegy, akkor is egy-egy szájra puszira max. Pedig a srác már nagyon sokszor bocsánatot kért bnőmtől. Nem akarok beleavatkozni ebbe.. de nagyon zavaró =/Mit tehetnék?
2010. szept. 28. 17:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%
Szegény pasi! Őszintén nem tudom, de mond meg neki, hogy szerinted nem azt akarja és foglalkozzon rendesen a barátjával és ha kiderül, hogy csak tényleg azért volt vele, akkor nyugtasd azzal, hogy lehet hogy csak ő volt ilyen. Egyszer csak belátja hogy rosszul gondolta, az is lehet ha így folytatja megunja a pasija és otthagyja és akkor majd nem hiszem jobb lesz neki!
2010. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

a barátnőd elég hülye liba és ráadásul nagyképű, mert ha vki azthiszi megakarják baszni akkor jónak képzeli magát.. na mind1..

asszem ideje elbeszélgetned a fejével de komolyan nyugodtan mondd el neki hisz a barátságban nem az a jó hogy megtartod magadnak amit róla gondolsz mert nemakarod megbántani, hanem az őszinteség!

az őszinteség néha fáj,de akkor is ez a barátság alapja!!

hidd el énis jópárszor beolvastam a bnőmnek mert neki is voltak ilyen hülyeségei és azóta nemcsinálja őket mert hallgat rám mert tudja hogy csak a jót akarom.


szhal mond el neki,hogy ha a barátja annyira azért akarna vele lenni,mert csak megakarja baszni akkor nemkért volna bocsánatot hanem már rég egy másik csajt baszogatna... vagy tudod milenne a legegyszerűbb? ha már elég ÉRTELMES válaszod érkezett a kérdésedre akkor mutasd meg neki mit kérdeztél és a válaszokat hátha kinyílik végre a szeme :)

2010. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves ez a csaj? Az ieneket jól megkéne b*szni. Direkt.
2010. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

15 éves amúgy.

Azt unom még nagyon benne hogy annyira lenézően tekint rám amikor a barátommal vagyok. Szinte úgy néz mint aki utál csupán azért mert órák közötti szünetekbe rögtön megyek a barátomhoz. Őt is hívom mindig hogy jöjjön ki a barátjához. De ő most kajálni akar vagy csupán nincs kedve majd később.. =/

2010. szept. 28. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Aki egy buliban fél üveg pálinkát megiszik és ráugrik a csajokra, én is elhajtanám. Naná, hogy "azt" akarja!
2010. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
És miért hülyítitek a srácokat, ha ti nem akartok tőlük semmit? (mármint a leírásod alapján úgy általában semmit ami 15 évesen rendben is van, de akkor minek szekáljátok őket)
2010. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már bocsánat de én miért lennék ribanc?
2010. szept. 28. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:

"már bocsánat de én miért lennék ribanc?"


Csak onnan, hogy feltetted ezt a kérdést. A valódi ok annyi, hogy csak azért botránkozol meg a barinőd viselkedésén, mert rajtad már átment a fél osztály/város/megye... És nem érted, illetve nem tudod elfogadni, hogy veled ellentétben a barinőcskéd nem az első "Szia!" után szo.pik/ke.fél stb.

2010. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
bocsi de nekem most van életemben először párkapcsolatom .. és még szűz vagyok. ha nem ismersz nem kell beszólni köszönöm..
2010. szept. 29. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
'bocsi de nekem most van életemben először párkapcsolatom .. és még szűz vagyok. ha nem ismersz nem kell beszólni köszönöm'- valószínűleg éppen ez a probléma, hagyjátok békén szerencsétlen srácokat amíg felnőttök és 2-3 év múlva "járjatok" fiúkkal.
2010. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!