Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon rossz érzésem...

Nagyon nagyon rossz érzésem van más is volt már így?

Figyelt kérdés

suliba se jó itthon se. semmi jó nincs az életembe

3 embert szeretek ezen a világon de ők se lehetnek az enyémek és nagyon rossz.. meg akarok halni úgy érzem nincs miért élnem


2010. szept. 28. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Legfontosabb, hogy ne élvezkedj az önsajnáltatásban. Vicces, de az emberek többsége élvezi, hogy sajnáltatja magát...


Ha az életed üres, nem látod értelmét, akkor tűz ki célokat, amikre tényleg vágysz, dolgokat, amik érdekelnek, és nem azért teszed mert a társadalom elvárja tőled.


Keress értelmet az életben, és találni fogsz. Bízz a jövőben, higgy abban, hogy a holnap szebb lesz mint a ma...


Nekem ezek működtek...

18/f

2010. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Te a tesódhoz is vonzódsz?... Nem vagy normális.
2010. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Ha valóban szereted mind a hármat, vagy legalább az egyiküket úgy igazán, akkor már van miért meghalnod. És így érdemes élni, és attól, hogy úgy érzed, hogy megakarsz halni, még nem biztos, hogy úgy is kell lennie. Gondolj bele, hogy azok akik téged is szeretnek, fontos vagy nekik mit éreznének, ha eldobnád magadtól az életed? És ha tényleg elakarnád dobni magadtól ezt a kincsedet, akkor már megtetted volna nem tennél fel itt ilyen kérdést. Gondolkozz el rajta, hogy miért is akarsz te meghalni? Ha amiatt a három ember miatt, akik nem lehetnek a tieid akkor az nagyon kevés ok! És meglehet, hogy majd jön egy lány vagy fiú vagy kitudja melyik a kettő közül, aki miatt akarsz majd élni! Szeretni, ölelni, csókolni akarod majd és semmiképp nem akarsz eldobni egy életet amiben ő is benne van! Gondolj bele ezekbe, és ne csak a mára gondolj, a mostra, hanem a holnapra, a holnaputánra és még későbbiekre is :) Persze jó, ha az ember a pillanatnak él, de ha az életünkről van szó tovább kell gondolni... Szóval szedd össze magad, és ha már nem bírod tovább akkor is küzdj, bár ez sablonszöveg tudom jól, de én is így éltem túl a nehéz időket, mikor már megragadtam a kést, hogy megteszem... De itt vagyok, van egy boldog párkapcsolatom és az már csak egy rossz emlék a múltban :)
2010. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem vonzódom tesómhoz .. csak nagyon szeretem
2010. szept. 28. 15:25
 15/21 anonim ***** válasza:
A tesó,a lánybarátnöd és a tanárod miért "nem lehet a tiéd"???? nem értem
2010. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
mert hogy lehetne már az enyém. mint pl feleség.
2010. szept. 28. 15:32
 17/21 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a bhagavad gitát vagy a sri isopanisadot, ezek a tünetek amit leírtál, a illúzió által megtévesztett ember képét festik le nekem. Ezekben a könyvekben választ kapsz arra miért érzel így, és arra hogy hogyan kellene gondolkoznod.


(semmi szektás dolog, sehova nem kell csatlakoznod, és semmi extra díjat nem kell fizetned, csak a könyvek egyikét megvenni/kölcsön kérni :))

2010. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A tesód meg a tanárod ki van csukva,ok! De a barátnö nincs ám! Sosem lehet tudni,és máris elötted van a cél amiért érdemes élned és küzdened! Derítsd ki magad hogyan hódíthatnád meg ezt a barátnödet! Sok sikert!
2010. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A szeretet nem a birtoklásról szól. CSak mondom.
2010. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
nem birtokolni akarom ...
2010. szept. 28. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!