Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Részletek lennt.

Mit csináljak? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Édesapámmal elég rossz a viszonyom. Két hónappal ezelőtt "elhagyott" bennünket, bár ez inkább pozitív történés volt, mintsem negatív. Teljesen jól voltam, minden rendben volt itthon. Sikerült egy nagyon jó kapcsolatot kialakítanom egy fiúval. De most apám visszaköltözött hozzánk. És minden a feje tetejére állt. Igaz, hogy nem szólunk egymáshoz, de én teljesen kiborultam, egyszerűen nem bírom elviselni, hogy együtt éljek vele. Főleg, hogy tudom, hogy milyen és hogy úgyis minden gond kezdődik előlről. És én ezt már nem bírom. Ha itthon vagyok bezárkózok a szobámba, hogy ne is lássam, de legszívesebben egész napra elmennék itthonról, nincs kedvem hazajönni sem. Fizikailag rosszul érzem magam miatta. A barátom felajánlotta, hogy költözzek hozzá (még ő is a szüleivel lakik, de szeretnek engem), de mivel nem vagyunk régóta együtt, ezért nem tudom, hogy elfogadjam-e. A másik az, hogy még suliba járok, sajnos nincs önálló kerestem és így nagyon kényelmetlenül érezném magam, bár a barátom azt mondta, hogy ne aggódjak ezek a dolgok miatt. Volt vagy van valaki hasonló helyzetben?! Mit kéne tennem? Normális válaszokat kérek. Köszönöm. Egy 24 éves lány.
2010. szept. 28. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazán sajnálom :(

Amit a helyedben tennék: részmunkaidőben simán kereshetsz annyit, hogy ne érezd magad kellemetlenül ha átköltözöl a barátodhoz. Vagy kész tények és megállapodások elé kellene állítanod apukát, hogy ki mihez tartsa magát a jövőben, felnőtt emberek vagytok. Egyedül ne költözz albérletbe, nagyon drága, de ha több fiatallal összeállnál (sok egyetemista csinálja) akkor már ki tudtok venni elfogadható áron egy lakást ahol nyugi van. És önálló életet kezdhetsz :)

Lehet tanulni munka mellett ill. dolgozni tanulás mellett :) Csináltam, működik :)

2010. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik a rendszer, költözz el! 24 éves vagy, bőven a saját lábadon is meg tudsz állni! én is egyetemre járok, mellette mekiben dolgozom. kemény,de lakótársakkal simán fent tudom tartani az albérletet, magamat, és a nyuszimat:)ha rám hallgatsz, próbáljatok külön költözni a szülőktől, mert nálunk az mérgesítette el a viszonyt, h 1 fedél alatt laktunk fél évig az exbarátommal meg az ő szüleivel.szurkolok Nektek!:)
2010. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Apuval sajnos beszélni nem lehet, ha mégis, egy napig ok, utána minden a régi. Ez nem járható út. A barátomhoz költözés lesz a megoldás azt hiszem, az albérlet tényleg drága, nem tudnám fenntartani. Igazatok van, ha melózok, akkor nem lesz olyan vészes a dolog. Köszi mégegyszer!
2010. szept. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!