Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk ha a barátom...

Mit tehetnénk ha a barátom anyukájának baja van vele mostanában hogy találkozunk?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal felhozta barátomnak,hogy szólni kéne hogy talizunk,meg hogy költözzön hozzánk akkor,meg ilyen gúnyos....:(
2010. szept. 27. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Jajj, a jó anyósjelölt..:D Egyébként semmit, majd megszok. Mióta vagytok együtt?
2010. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7hónapja..én 19éves vagyok,barátom 18...de az utóbbi egy hétben állandóan probléma volt abból hogy velem van...
2010. szept. 27. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Most fog végezni? Lehetséges, hogy a tanulás miatt..vagy hallott rólad valamit. Annyi oka lehet igazából, hogy sorolhatnánk. Szerintem ha megvan a bizalom, és eddig minden oké volt, simán rákérdezhetnél akár tőle is. Egy nagy nyelés után..:)
2010. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem végzős,késett.Én tavaly érettségiztem,már megvolt a barátom,találkoztunk is mindig,és kitűnő érettségit produkáltam.A barátom is tanul mindig.Ma elmaradt 3órája,és taliztunk,az anyuka meglátott minket,és olyan smst írt barátomnak...Meg hogy akkor hozzánk is költözhet a fia,menjen a píbe.Én is mindig igyekszem neki megfelelni,főzök náluk,mivel ő nem tud...mosogatok,pakolok...és most kötekszik a barátommal mindenért,nem csak miattam mondjuk...de ez a legszembetűnőbb.
2010. szept. 27. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

nem tud főzni az anyósod?abszolút nem tud vagy most van valami oka?


lehet hogy pont az a baja veled hogy jobb vagy mint ő!egyébként meg a fiús anyák ilyenek!tapasztalatból mondom!

nekem nagyobb balhéim is voltak anyóssal.


ehhez szokj hozzá,azt hiszi elveszed a kicsi fiát.


24N

2010. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Előzőnél a ponyt,irigy és féltékeny lehet rád.Amugy szánalmas ha egy anya nem tud fözni a családja mit ezsik mikor nem vagy ott?
2010. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye egyedül neveli a srácot?
2010. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát biztos tudna ha szeretne...

mondjuk náluk én sem ütök össze 6fogásos vacsit,mert cucc sincs hozzá.

hát ketten laknak,de igazából nem teljesen egyedül neveli.

2010. szept. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!