Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért feszengek még 3 év után...

Miért feszengek még 3 év után ha anyóssal, apóssal kell lennem/beszélnem?

Figyelt kérdés
Nem tudok feloldódni a közelükben. Pedig egy évig rengeteget voltam náluk, amíg össze nem költöztem a férjemmel. Napok hosszát, ott aludtam. Valamiért nem merek őszinte véleményt mondani nekik, nem merem kimutatni a valódi énemet és ha a férjem épp nincs velünk, akkor beszélgetést sem merek kezdeményezni, hanem rájuk hagyom. Sosem bántottak, sőt, kedves emberek, mégis olyan kínosan érzem magamat a társaságukban.
2022. okt. 11. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Az emberi szimpátia kialakulása sokszor rejtélyes és nagyon apró dolgokon múlik.
2022. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Elég szorongó alkat lehetsz. Ennyi a magyarázat. :-)
2022. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

#10

Nem önismerete nincs, hanem önbizalma, de értem mit akartál mondani és igazad van!

2022. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem rendben az önbizalmam, csak azért feszengek, mert a rosszindulatát és az ellenszenves, ostoba pofázásait nem honorálhatom egy szívlapáttal.

Így már, hogy ez megszűnjön 3 éve felé se nézek, a telószámomat meg soha nem tudta. :D

2022. okt. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%

Valamilyen szinten mindig problémás más családjába bekerülni. Én kedvelem anyósékat, de így is egy csomó dolgon szorongok 8 év után. Após pl nagyon motyog. Saját rokontól simán kérem hogy beszéljen már hangosabban mert nem hallom, nála nem merem így ezt kimondani. És az is ciki, mikor már másodjára kérdezek vissza és még mindig nem értem, úgyhogy ilyenkor válaszolok valamit és csak remélem hogy az volt a kérdés.

Anyósnak vannak számomra furcsa dolgai amikkel szeret traktálni, kicsit ezo, ami engem egyaltalán nem érdekel, de ha elkezdni mondani azért meghallgatom és bólogatok, tehát nincs bátorságom mondani neki, hogy ne haragudjon de ez szerintem hülyeség, hanem hümmögve bólogatok olyan dolgokra, amikkel amúgy egyáltalán nem értek egyet. Egyszerűen igyekszem velük sokkal konfliktuskerülőbb lenni, és ez sok energiát elvesz.

2022. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!