Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért feszengek még 3 év után...

Miért feszengek még 3 év után ha anyóssal, apóssal kell lennem/beszélnem?

Figyelt kérdés
Nem tudok feloldódni a közelükben. Pedig egy évig rengeteget voltam náluk, amíg össze nem költöztem a férjemmel. Napok hosszát, ott aludtam. Valamiért nem merek őszinte véleményt mondani nekik, nem merem kimutatni a valódi énemet és ha a férjem épp nincs velünk, akkor beszélgetést sem merek kezdeményezni, hanem rájuk hagyom. Sosem bántottak, sőt, kedves emberek, mégis olyan kínosan érzem magamat a társaságukban.
2022. okt. 11. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én 20 év után is feszengek a társaságukban. Valószínűleg ez már mindig így marad.
2022. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert (akármilyen jó emberek), nem a szüleid, nem a barátaid, nem a rokonaid.
2022. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Anyukám 40 év házasság után is nagyon természetellenesen viselkedett az apai nagyszüleimmel. Embertípus és mindkét félen múlik, nem feltétlen lesz jobb. Én a volt barátnőm szüleivel teljesen természetesen viselkedtem, ők viszont szorongtak (látszólag).
2022. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Hasonlót éreztem én is anyósék társaságában akik szintén kedvesen viselkedtek velem. nem jöttem rá, miért menekültem volna legszívesebben a közelükből. Aztán férjem elmondta, hogy egy súlyos családi titok nyomasztja náluk a levegőt, amit egyébként após és anyós előttem továbbra is takargat, szégyell. De mióta tudom, valahogy a hangulatom is megváltozott, mikor náluk vagyok. Szóval lehet hogy valami otthoni feszkót érzékelsz rajtuk ilyen formában aminek nincs is köze hozzád
2022. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ebben semmi szokatlan, szerintem elég gyakori jelenség.

N

2022. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Siman nem kerültetek oylan jo viszonyba.
2022. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én 34 év után - ebből 29 év házasság - is ezt érzem.
2022. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Bárcsak ilyen anyósom lett volna..
2022. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Én introvertált és szégyellős, csendes vagyok alapból. 11 éve ismerem őket, de csak pár éve kezdtem el felszabadultabb és "normálisabb" lenni mellettük, pedig mindig nagyon rendesek és kedvesek velem. Szerintem személyiségfüggő. De én minden felnőttel ilyen voltam fiatal/gyerekkoromban.
2022. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Nincs önismereted. Ahogy a többi válaszolónak sem.
2022. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!