Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak nekem tűnik úgy,...

Most csak nekem tűnik úgy, vagy tényleg sz@rik rám az anyám?

Figyelt kérdés

7végén elutaztak, elmentem én is barátomhoz..


Lényeg a lényeg olyan vesegörcs jött rám, azt hittem meghalok.. anyám tudja h ez mennyire pokolian fáj hisz a barátjával ezt végig csinálta ezt..

Tegnap öcsém jól leb@szott, hogy milyen hülye vok h nem mondom el anyámnak h mi van...elmondtam a reakció az volt mint mikor azt mondom náthás vagyok....

Ma elmentem dokihoz kaptam is egy rakat gyógyszer és akkor felhív h teregessek ki... lehajolni alig bírok de megcsináltam.


Minden így van annyira önző:S semmi más nem számít neki csak a barátja, de ha nekem a barátom fontosabb akkor hiszti van.. mikor a barátjával csinálta ezt végig akkor mindenkinek elmondta h hogy ápolta meg hogy fájt neki... de nekem is fájt annyira S:


2010. szept. 27. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Őt szereti téged meg csak megtűr cselédnek,persze ha lelépnél hiányoznál ám....de nem azért mert szeret,önző és csak a hapsi fontos,te meg csak kolonc vagy a képbe.
2010. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is ezt érzem h csicskának kellek, de akkor miért hisztizik azon h nekem is a barátom fontosabb mint ő?
2010. szept. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert amig a barátoddal vagy nem őt szolgálod,am hány éves vagy.
2010. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Talán az esett neki rosszul, hogy nem elsőnek mondtad el neki. Amúgy meg tényleg undok dolog ez tőle. beszélgess vele hátha máskor más lesz. Amúgy meg elég rossz amikor egy anyának a barát fontosabb mint a gyerek.
2010. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 hét múlva leszek 20, azt nem tudja h nem neki mondtam el először. De nem nagyon érdekelte h szenvedek... lényeg h ki van teregetve...
2010. szept. 27. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:
20 évesen költözz el komolyan mondom,barátok,haverok albérlet koli,minden megoldható csak akarni kell és inkább élj egy lukban nyugiban boldogságban mint ott ahol csak cselédnek kellesz mert anyudnak csak a pasija fontos meg gondolom a látszat.Sajnos ilyen családok gyermekivel foglakkozom...Szörnyű a helyzt és egyre több a szétesett család ahol minden fontosabb,mint maga a család.
2010. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!