Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vagyok:S ilyen félrelép...

Bajban vagyok:S ilyen félrelépéses téma (? )

Figyelt kérdés

Nagynénémmel szoktunk cigiért járni egy asszonyhoz (piacos cigi ) de ez lényegtelen nem tudom hogy fejezzem ki hogy ne legyen sértő... Etnikuma() ezt szerintem mindenki megértette. Nos kb fél éve nem voltunk nálla vagyis én konkrétan nagynéném jár hozzá és a mai napon a férje vagy élettársa akit nem is ismerek felhívott engem hogy ki vagyok én neki meg miért van meg a számom stb elég nagy vita volt és kérdezgette hol lakok stb etnikuma neki is ... és minden áron azt hajtogatta hogy nekem viszonyom van az ő feleségével vagy élettársa nemtom

de én 22 éves leszek a nő pedig vagy 45 és mindenáron azt hajtogatja a férje hogy márpedig nekem viszonyom volt vele és pedig még csak véletlenül se mert 1. sose 1edül mentem plusz otthon volt neki is a családja 2. nem tetszik nekem szal esélytelen de nem tudom mivel bebizonyítani, nekem is komoly párkapcsolatom van, bnőm hisz nekem mert tudja h nem vok félrelépős meg ilyesmi. Nem is vele lenne a gond hanem ugye a tisztelt megnevezett családdal... nagyon durva beszélgetés zajlott és parelok h mikor jönnek 10en agyonverdesni (pedig nem vagyok egy félős srác de ez durva) nem volt fenyegetés se semmi de hallottam a hangján és az asszony is dühös volt rám. Lehet kicsit zavaros de egy ilyen etnikumú örjöngő embernek aki esetleg majd 10 spanjával látogat meg este hogy magyarázzam el h közöm nincs az élettársához? Esetleg mit tudjak tenni hogy elhidje vagy hogy rendezzem ezt? Előre is köszönöm és normális válaszokat várok. (borsod-miskolc)


2010. szept. 26. 20:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem hogy azért van meg neki a számom mert nagynénémnek nincs telója és az enyémről szokta hívni hogy otthon van-e.
2010. szept. 26. 20:50
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagynénéddel beszéljetek vele ugy,hogy a felesége is ott legyen.3-an csak meg tudjátok győzni.

Sok sikert.

Amugy én is miskolci vagyok értem az etnikumot:DDD

2010. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

húúú szegény! laktam én is miskolcon 15 évig(17 vagyok),és tudom milyen tré ott a helyzet.

egyet mondok: azt gondolom tudod hogy a rendőrség nem segít. amíg 8 napon túlid nincs esélyed sincs rá.

azt mondom,lépjetek le pár napra. apu,anyu,mama,keresztanya, barátok,de elég messze a mostani helytől.néhány nap szabit megér vagy ha nincs akkor betegállomány melóban.

addig talán kitaláljátok mi legyen.

nagynénédet pedig kérd meg hogy tanúskodjon melletted,bár ahogy sejtem itt nem sok esély van rá hogy hisz neked a pali.

az ilyen "nemetiségiek" ám sokszor csak a szájukat jártatják,remélem ez esetedben is így van.

szorítok

17L

2010. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet a lelépés,de nem fogja azt gondolni ebből,hogy igaza van és azért menekülsz?Nézz szembe vele,sokszor csak a szájuk jár,hivd ki az egész családját(mondtad ők is otthon voltak mikor mentetek)és előttük kérdezd meg láttak e valami félreérthetőt.Jobb ha szembenézel vele,még ha gázosabb is,mint bújkálni.
2010. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves és segítőkész válaszokat, már megvolt hogy tanúskodott mellettem még bnőm is de az még nagyobb baj hogy vagy 1 km-re lakunk 1mástól. Rendőrségre nem merek beszólni mert körberöhögnek már volt rá példa szal oda hiába fordulok. Am is okt 3-án költözök el pest megyébe de addig még van 1 hét. Nagymamámmal vok itt meg nagynénémmel jelenleg bnőm otthon van pestmegyébe a szüleivel. Anyámtól rég elköltöztem, Édesapám pedig külföldön dolgozik szal 1edül vagyok egy csapat ellen majd ha sor kerül rá. Eléggé parelok, de tisztázhatatlan az ügy mert szép szóval próbáltuk de hát "ezeknél" semmit nem ér a szép szó sajnos. Nem vagyok felkészülve egy csapat ellen pedig jó erőben lévő fiatal srác vagyok de ha jönnek ezek sose 1edül jönnek ha értitek, és nem vagyok terminátor hogy mindet leüssem vagy legalább megvédjem magam.
2010. szept. 26. 21:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár én esztergomi vagyok,de egyből levágtam az etnikum szót! :D :D Figyi,először is nyugodj meg! Én pultos vagyok,engem nap mint nap meg akarnak késelni a rohadt mocskok,ha nem adok hitelt,vagy ilyesmik. Rájöttem,hogy felesleges spanokat hívni,és verekedni. Ezek egy dologtól félnek,az átoktól. Azt nagyon komolyan veszik. Ha legközelebb felhív,magyarázd el nekik még egyszer,hogy nincs semmi közöd az asszonyához,azért van meg a száma,mert nagynénédnek nincs telója. Ezt vagy tudomásul veszi,és békén hagy,vagy nem veszi tudomásul,(valószínűleg nem fogja,mert a zöldszemes ostoros agyi szintjén van.)te akkor megmondod neki,hogy vagy abba hagyja a rágalmazást,vagy úgy megátkozod,hogy az egész családja,még az unokái életét is balszerencse fogja kísérni. Tudom,ez teljesen hülyén hangzik,de hidd el,hogy érdemes kipróbálnod,meg lesz a hatása! Ha ezek valamitől félnek,hát az az átok! Sok sikert,nálam bevált! ;)

L/20

2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja még annyit az előzőhöz hozzácsapok hogy ha jönnek akkor attól félek nem 8 napon túlim lessz... mert egy kis veréstől nem ijednék meg voltam már megverve túlerővel szembe nem szégyellem csakhát azok etnikuma nem ilyen volt ezért "megúsztam" pár kék zöld folttal csakhát itt attól tartok nem úszom meg 1-2 zöld folttal hanem kés macheta kard meg stb... és nem, nem paranoiás vagyok és nem beképzelem a pali folyton terrorba tartja az asszonyt úgy halottam és még bónuszként úgytudom ült is szal már ott tartok hogy el sem merek aludni pedig az ég világon semmi közöm nincs a feltételezéshez, legtöbbször kint megálltam és be sem mentem szal nemtudom mire vélni a dolgot:(
2010. szept. 26. 21:09
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem ijedős az ember, jóapám nagyon megijedt e story hallatán és már megpendítette neki ha hozzámér vki akkor lelövi őket mint 1 kutyát. Persze nem ilyen formában csak célzott rá de akkor is be vagyok ilyedve, se ismerős se senki nem fogadott magához ugye mikor bajvan mindenki 6felé szalad és ittvagyok 1edül. Tudom uncsi ezt olvasni h 1edül 1edül de szerintem ebből gáz lessz:(
2010. szept. 26. 21:12
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt tudtad,hogy rettegnek a kutyáktól,legalábbis nagy részük?

Én egyszer beszéltem velük,mert muszáj volt,de a rotim ott volt,szépen beszélgettünk elhiheted:)))

Nincs egy kutyusotok?

2010. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a dolog. Pénzt akar éa a nő az első pillanattól kezdve benne volt ebben. Menj be egy fegyverboltba, vidd a személyidet és vegyél egy gázpisztolyt ( állampolgári alapon vehetsz, ha elmúltál 18). Tedd bele a töltényt a tárba, a csőbe meg szórjál üvegtörmeléket és viasszal zárd le a cső végén a lyukat, hogy ne peregjen ki. Ez azért fontos, mert jogilag csak akkor vagy büntethető, ha KEMÉNY, SZILÁRD magot lősz ki a pisztolyból.


Előtte mindenképpen gyakorold párszor a lövést, de valami elhagyatott helyen, tényleg lőjj vele.


Garantálom, hogy nem fog visszajönni, ha pont arcba lövöd vele. Se ő, se a pereputtya.

2010. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!