Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyapám ideköltözött hozzánk,...

Nagyapám ideköltözött hozzánk, a családi életünk felfordult, és senki nem ért meg?

Figyelt kérdés

Nagyapám verte a családot, anyámnak el kellett költözni, mert már tarthatatlan volt, hogy terrorba tartotta őt. Amikor elköltözött, ő lett a rossz, anyám húga meg a jókislány, akinek utána mindent volt szabad csinálni.


Na ez a jó kislány most a nyakunkba varrta a nagyapámat, így nekünk kell vele együttélni. De ez lehetetlen. Folyton beszól, megjegyzéseket tesz, a szüleim szerint el kell engednem a fülem mellett, de nem tudom. Már semmit nem csinálok, bemegyek a szobámba és ki se jövök, meg se szólalok, de úgy is belémköt. Bemutattam a barátomat tegnap, mert a névnapomat ünnepeltük. És ott is állandóan előtte is beszólogatott, hogyha összeköltözünk, akkor majd a párom sírni fog, mert kibírhatatlan vagyok, stb.


2022. okt. 4. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

"Na ez a jó kislány most a nyakunkba varrta a nagyapámat"


Nem ő varrta a nyakatokba, anyád volt olyan hülye, hogy befogadta. Tanulj a dologból, és legyél okosabb.

2022. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Annak q nyakába lehet varrni valakit, aki azt hagyja, úgyhogy nem a jokislany itt a probléma, hanem anyad.
2022. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor varrjátok vissza a jókislány nyakába. Egyébként a nagy hős nőverő nagypapa miért is nem tud megállni a saját lábán? Jaaa, tipikus férfi, nőkön élősködik, meg gyengébbeket ver.
2022. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyád olyan hülye hogy nem teszi akkor nincs mit tenni. Be se kellett volba fogadnia. El kell viselned.
2022. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Most már sok mindent nem tehetsz, pláne hogy a döntés sem a tied.
2022. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

milyen férfiak élnek a családban? Én tudok olyan családról, ahol a saját lányát terrorizáló apát péppé verte a lány férje..azóta béke van, csend, nincs beszólás.

...igaz, az öreg kerekesszékben ül, beszélni nem tud, csak pépeset eszik, és gondozó jár hozzá...


Mindezt három év fogházzal díjazta a bíróság. A fiatalember szerint bőven megérte.


Szóval elkapni az öreget, megszorongatni a zacskóját, de rendesen. Béke lesz.

2022. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Hú, hát én tudnék mesélni. Az én anyukám nálunk lakott több évig. Egyszerűen kibírhatatlan volt a természete. Hálátlan volt, és arrogáns. Semmi, de tényleg semmi nem volt jó neki. Most elment a nővéremhez lakni. Kíváncsi vagyok, ott meddig bírják. Neki világ életében szolgái voltak. Fiatalkorában anyám, utánna mi, a gyerekei. Nem lesz sajnos könnyű menet nektek sem. Fektessétek le a szabályokat már az elején. Hány éves? Öregotthon nem opció?
2022. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocs jav: Az apukám lakott nálunk.
2022. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!