Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondott ilyet? Hogy...

Miért mondott ilyet? Hogy értenétek?

Figyelt kérdés

Párommal 3éve vagyunk együtt.2éve együtt élünk.Egyik beszélgetésünk alkalmával kérdeztem tőle hogy xy lány csinos-e férfi szemmel,tetszik-e neki-e neki.Erre ő azt mondta hogy "Nekem senki sem tetszik.Te sem tetszel már,átalakult szerelemmé...Nekem ez elég furi beszólás volt :S

És kérdem tőle hogy miért is?Azt mondja,azért mert ennyi idő után (3év)nem tetszésre megy már... :S:S vélemény?Ti mit gondoltok,gondolnátok?


2010. szept. 26. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy már túl van azon, hogy csak tetszel neki, és már rég szeret. Vagy pedig nem vonzódik már hozzád. tehát ez vagy nagyon pozitiv, csak rosszul fogalmaz, vagy pedig egy lépés a szakítás felé.
2010. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy megcsal a párod,csak össze-vissza beszél...

Azt mondta átalakult szerelemmé,úgyhogy nem hiszem hogy szakítani akarna,csak nem jól fogalmazta meg,amit akart.

2010. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs baj azzal amit mondani akart, csak nem tudja magát megfelelően kifejezni. Amit már korábban is leírtak nagyon pontosan: összejött veled mert tettszettél neki, ahogy egy korábbi válaszadó fogalmazott "esztétikailag". Tehát tettszett neki a külsőd. Viszont mostanra már szeret, szerelmes beléd. Ha tettszel neki, ha nem, mostmár az számít neki, hogy szeret.

Csak hát ezt nem így kellett volna megfogalmaznia:D

2010. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

3 év után nem tudtok értelmesen kommunikálni?:o Ha valamit nem értesz vagy félreérthető, nem itt kellene először kérdezősködni, hanem szólni, hogy ezt nem érted, fejtse ki máshogy vagy bővebben, mert te így meg így értetted és rosszul esik.Lehet csak rosszul fejezte ki magát és elbeszéltek egymás mellett.Mi ezt nem tudhatjuk akárhányan írunk is, mindenki azt írja amit kiért belőle.

Az én férjemnek is problémája van a fogalmazással, gyakran nem tudja magát rendesen kifejezni, de amikor rákérdezek, vagy látja a megdöbbenést az arcomon akkor rájön, h amit mondott abból nem az jön le amit ő gondolt, hanem egészen másképp értelmezhető.

De mi mindig megbeszéljük az ilyeneket, nem hagyjuk annyiban és én sem xyz-hez vagy ismeretlenekhez fordulok,l h "na szerinted ez mit jelent?"

Tőle kell megkérdeznek, mert Ő mondta, nem mi.


Tudod, aki házat épít és mindenki tanácsát figyelembe veszi, annak ferde lesz a háza...

2010. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá, h mi 7,5 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok és a férjem mindig olyanokat mond, h én vagyok (neki :)) a legcsinosabb, legszexibb, legvonzóbb nő a Földön.

Szerintem gáz a pasid.

2010. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!