Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondott ilyet? Hogy...

Miért mondott ilyet? Hogy értenétek?

Figyelt kérdés

Párommal 3éve vagyunk együtt.2éve együtt élünk.Egyik beszélgetésünk alkalmával kérdeztem tőle hogy xy lány csinos-e férfi szemmel,tetszik-e neki-e neki.Erre ő azt mondta hogy "Nekem senki sem tetszik.Te sem tetszel már,átalakult szerelemmé...Nekem ez elég furi beszólás volt :S

És kérdem tőle hogy miért is?Azt mondja,azért mert ennyi idő után (3év)nem tetszésre megy már... :S:S vélemény?Ti mit gondoltok,gondolnátok?


2010. szept. 26. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nemcsak, hogy buta, hanem a fogalmakkal sincs tisztában. A szerelem az első és az alakulhat át idővel szeretetté, de akkor is tetszened kellene a párodnak. Sztem megcsal.
2010. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Először tetszettél neki (minden így indul, mivel ránézésre nem tudjuk megállapítani egy emberről hogy milyen a személyisége) És ahogy kezdett megismerni belédszeretett és már nem számított hogy hogy nézel ki. Remélem érted :) És szerintem nem csal meg.
2010. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért elég dúrva kifejezés,vagy csak nekem???

Főleg az hogy "ennyi idő után már nem tetszésre megy...."

2010. szept. 26. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
15:14-es, azért ennyiből ne vedd már le, hogy megcsalják... Marhaság. Tényleg érdekes, amit mond a párod, de szerintem nem negatív értelmű.
2010. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 2.nak van igaza, csak a párod furán fogalmazta meg azt amit a 2. lefordított neked:)
2010. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

fúúú baszus mi lesz 5év múlva:S

szerintem jó lenne, ha össze szednéd magadat és csinálnál valamit a külsődel, mert egy kicsit el hanyagolhatad magad!

2010. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elég szarul esik...
2010. szept. 26. 15:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ilyennel egy férfi ne "kedveskedjen", már ha bóknak szánta is:DD

Valószínű ezzel azt akarta mondani, hogy a szimpla tetszés neki már nem jelent semmit, mert ami köztetek van (szerelem) az ennél sokkal erősebb.

Már ha valóban mindenki jól használja nálatok a fogalmakat...:)

2010. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem simán nem tudja, miről beszél :D Ha valaki kinéz magának valakit, akitől később szeretne valamit, arra szokta mondani, hogy tetszik neki. Másik értelemben viszont a tetszés az esztétikai tetszésre vonatkozik. Pl. egy szép ház is tetszik, vagy egy ruha :D Nem lehet, hogy ő az elsőre gondolt?
2010. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 válaszírónak teljesen igaza van az elsővel ellentétbe!!!!

Már nem számít hogy hogy nézel ki!!

Mert szerelmes beléd!!!

:) nyugi

2010. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!